Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » ???Azt érzem néha lefekvéskor,...

???Azt érzem néha lefekvéskor, mintha ülnének a mellkasomon. De már reggelente is elővesz ez az érzés mikor készülök munkába. Volt pszichésen fejfajasom, valamint pánikbetegséggel is küzdök és arra gondolok, hogy ez is olyasmi lehet.

Figyelt kérdés
Megfázva nem vagyok. Valakinek volt hasonló vagy érdemes lenne egy tüdőszűrés vagy mit ajánlanátok?

jan. 19. 06:57
 1/4 User738294926 válasza:
Szia. Szerintem a pánikbetegséghez van köze. Legalábbis mióta nálam ez a betegesen előjött, nekem is megvan ugyanez az érzés. Érdemben nem tudok még hozzászólni mi segíthet, mert még én is pszichológusra várok. Viszont nem hiszem, hogy tüdőszűrés mutatna neked bármit
jan. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg dohányzol, az is válthat ki ilyet. Én ha egy nap több cigit szívok, akkor előfordul este, amikor lefekszem és reggel is.

De igen, pszichésen is lehet. Gondold végig mikor érzed ezt, milyen gondolatok vannak olyankor a fejedben. Nem lehet, hogy a munkahelyed miatt?

jan. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mellè még nem is fejfájásnak mondanám, hanem mintha nyomnák fentről a fejemet… ez nem tudom mi válthatja ki.

A munkahelyemen nincs probléma

jan. 19. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha érdekelne az ezoterikus része akkor azt mondanám hogy az energiatesteddel van probléma, valami blokkolja a testrészhez tartozó csakrát. A mellkashoz tartozik a szívcsakra, de sok esetben a köldökcsakra (has) is bejátszhat.

Szóval ezeknél a csakráknál kell a lelki-energetikai blokkot feloldani.

jan. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!