Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tisztelt gyakorikérdések...

Janosvertes32 kérdése:

Tisztelt gyakorikérdések felhasználók! 32 éves érdeklődő érintett beteg sérült vagyok pszichésen és mentális-szellemi tekintetben is. A fogyatékosságnak mik a jelei!?

Figyelt kérdés

nagyon nulla és szerencsétlen vagyok/voltam mindigis.

asperger-szindrómáról egyéb kevert depressziós pánikolós szorongásos személyiség zavarokról és szociális fóbiáról tudok én velem kapcsolatban.



2022. júl. 15. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező. Sosem talalkoztunk veled, egyikünk sem ismer, és orvosok sem vagyunk. Fel kéne keresned a háziorvosodat ő el tud irányítani a megfelelő szakemberhez aki megválaszolja ezeket a kérdéseket.
2022. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de a privát levelid alapján nem segítséget akarsz hanem dühöngeni itt. Kellen kérni egy időpontot a helyi pszihiátriai rendelésre és ott elmondani a panaszaidat. Remélhetőleg elküldenek terápiára és akkor egy pszichologus segít megoldani a gondjaid. De az hogy mindenki hülye meg nincs megoldás. Már bocsi de ezzel egy idegen mit kezdjen? Még a szemölcseiddel sem vagy hajlandó orovoshoz menni pedig az egy könnyen kezelhető probléma lenne. Ezzel a hozzáallással teljesen felselgesen írsz ki ide mindennap 5 kérdést. Hiszen nem a megoldást keresed.
2022. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És nem egyedül a kettes válaszolónak küldtél gyűlölködő leveleket, mert a többi ékrdésedhez is írták már példának.
2022. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal több kérdése van itt. Én tényleg próbáltam neki segíteni több bajában is. De még arra sem volt képes, hogy a szemölcseiről fotót küldjön az online ingyenes bőrgyógyászati rendelésre. Az nem jó csak a gyógytea rá. No comment. Nem komplett szegény az biztos. Ezért is volt szíves leanyázni. Pedig instant megoldást küldtem neki. Komolyan az ilyen meg is érdemli a bajait. Aki így viselkedik attól menekül mindenki. Szerintem zárt osztályon lenne a helye.
2022. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!