Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak a torkommal,...

Mit csináljak a torkommal, hogy ne legyen rosszabb s elmúljon? Sos

Figyelt kérdés

Tegnap előtt kezdett enyhén fájni a torkom, s azóta kicsit rosszabb. Próbáltam szopógagó tabit, meleg teát, mézzel s mézet külön, sok folyadékot.. s a nyakam is mindig takarom sállal.


Azért lenne fontos most, mivel holnap mennék fogdokihoz és már kétszer lemondtam betegség miatt..egyszer pedig ő. S nagyon jó penne már eljutni, mert hetekkel későbbre adna időpontot. Illetve elég kellemetlen lenne megint lemondani.. a legutóbbinál is megkaptam az éreztetést, hogy csak nem szeretnék menni.



febr. 6. 07:02
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Sós vizes gargarizálás.
febr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbálhatsz fújós torokfertőtlenítőt illetve nagy dózisban c vitamint.

Téli időszakban egyébként is ajánlott a c vitamin fogyasztás.

febr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én propoliszos pálinkával szoktam gargarizálni. Nem nyelem le, és a hányinger kerülget az íze miatt, de csodára képes. Kicsit fel kell hozzá higítani vízzel.
ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!