Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek hív fertőzött ha?

Lehetek hív fertőzött ha?

Figyelt kérdés
Egy nem hív fertőzött lánnyal szexeltem és nem védezeztünk de ennek a lánynak alkalmanként van párja.Én biztosan nem vagyok fertőzött de így kialakulhat? Az aktus ma volt de kicsit parázok ettől. Szerintetek?
ápr. 3. 16:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány nem volt fertőzött akkor nem fertőzhetett meg
ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nem.

De honnan tudod, hogy a lány nem hiv-fertőzött?

ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem az, meg sürűn járta az orvost vakbélgyulladással meg ilyesmik miat és ezért is.
ápr. 3. 17:04
 4/27 anonim válasza:
Igen
ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Vedekezni kene.
ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tudom csak nagyom benne voltunk és nem volt nálam óvszer és nem bírtam uralkodni magamon meg ő sem
ápr. 3. 17:11
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hiv fertőzött akkor nem is kaphatod el nyilván. De azt hogy fertőzött-e nem fogja tudni sehonnan csak ha elmegy hiv tesztre. Te is elmehetsz, azt hiszem aktus után 6 héttel érdemes, mert előtte nem mutatja ki.
ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem a HIV miatt aggódnék elsősorban.
ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Mindenképp el fogok menni ,köszönöm a válaszokat. Ha tüneteket sem tapasztalok akkor is érdemes menni vagy akkor felesleges?
ápr. 3. 17:35
 10/27 A kérdező kommentje:
8. Akkor mi miat?
ápr. 3. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!