Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek hív fertőzött ha?

Lehetek hív fertőzött ha?

Figyelt kérdés
Egy nem hív fertőzött lánnyal szexeltem és nem védezeztünk de ennek a lánynak alkalmanként van párja.Én biztosan nem vagyok fertőzött de így kialakulhat? Az aktus ma volt de kicsit parázok ettől. Szerintetek?
ápr. 3. 16:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, 10-es kérdésedre válaszolva: A csaj veled, és minimum egy másik pasival is óvszer nélkül kefél. Ki tudja hánnyal még. A HIV fertőzés ritka Magyarországon, de rengeteg egyéb nemi betegség van, ami miatt én jobban aggódnék. A másik a terhesség. Mondjuk a 3-as válaszod alapján nem te vagy a legélesebb kés a fiókban: bármit mondhat, egyébként meg honnan tudná, hogy HIV pozitív-e ha nem tesztelteti magát rendszeresen? A másik, hogy milyen összefüggés van aközött, hogy gyakran járt orvoshoz meg aközött, hogy nem HIV pozitív?
ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem cölibátus kell fogadni hanem felhúzni egy nyomorult óvszert.
ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Mert olyan helyzetekben volt ami igényelte teljes körű kivisgálásokat
ápr. 3. 20:20
 24/27 anonim ***** válasza:
Vakbélműtéthez nem végeznek hiv tesztet, ebben ne bízz!
ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ahh nem áltatom magam.. megcsinálom a tesztet de remélem nem lesz semmi gond ha még még is akkor az szívás
ápr. 4. 10:40
 26/27 anonim ***** válasza:
Úgy tudom kb egy hónapot kell várni és utána mehet a teszt
ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszi
ápr. 5. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!