Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek hív fertőzött ha?

Lehetek hív fertőzött ha?

Figyelt kérdés
Egy nem hív fertőzött lánnyal szexeltem és nem védezeztünk de ennek a lánynak alkalmanként van párja.Én biztosan nem vagyok fertőzött de így kialakulhat? Az aktus ma volt de kicsit parázok ettől. Szerintetek?
ápr. 3. 16:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp menj. Nem mindig van tunet, vagy nem veszed eszre.


Ami miatt még aggodhatsz: minden mas nemi betegseg es hogy terhes lesz a lany. Hany eves vagy te, komolyan?

ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
11. Nem lesz terhes szerencsére amiat egyáltalán nem aggódom. Van okom ezen a részén nem idegeskedni
ápr. 3. 17:40
 13/27 anonim ***** válasza:

Kihuztad?

Hat akkor is van egy rossz hirem. Lehet terhes.

ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
13. Nem nem azért.
ápr. 3. 17:50
 15/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hiába jár akármilyen orvoshoz, HIV teszt nélkül nem lehet tudni. De pl. hiába volt is pl. egy hónapja egy negatív tesztje, ha van x partnere alkalmi, akikről szintén nem lehet tudni. Mondjuk a Hepatitis miatt jobban aggódnék.
ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ha ezek után nem lett fertőzésem esküszöm ,inkább soloban fogom folytatni az életem
ápr. 3. 18:26
 17/27 A kérdező kommentje:
Majd írni fogol ha túl vagyok a szűrővizsgálaton 5-6 hét múlva
ápr. 3. 18:41
 18/27 anonim ***** válasza:
Gumiban folytasd az eleted
ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
18* ez most úgy érted hogy nagyon be vagyok rezelve ,vagy túlzok azzal hogy soloban folytatom az életem?
ápr. 3. 20:02
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, de ha megis lesz csaj, legyen nalad.
ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!