Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van bármilyen összefüggés...

Van bármilyen összefüggés ezek között a tünetek között? 27/N

Figyelt kérdés
Egy hete, hogy minden nap hányingerem van, fáj a gyomorszájam, ami miatt még éjszaka se alszok, fáj bal oldalt a vastagbelemnél, ami miatt nem tudok a bal oldalamon se aludni, megy a hasam; 4 napja meg kellett volna jönnie, de nem jött (mindig, mielőtt megjön, előtte egy héttel megduzzad a mellem, és szurkál lent, de most semmi ilyen nincs); rám szokott jönni a szédülés, folyton éhes vagyok, melegnek érzem a fejem, arcom, de nem vagyok lázas, egyre többet vagyok álmos. Egy ultrahangon még nyáron kiderült, hogy valami nincs rendben az epémmel, viszont nem figyeltem az evésre. Most meg akàrmit eszek, megy a hasam. Ezek között a tünetek között lehet bármilyen összefüggés?

ápr. 7. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Nem rosszindulatbol, de miert itt kerdezed ezt? Orvoshoz kell menni.

Jobbulast!

ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!!!
ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A háziorvos nem csinál semmit
ápr. 9. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!