Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Munkahelyi stressz az oka a...

Munkahelyi stressz az oka a hasmenésnek?

Figyelt kérdés

Bármit eszek mielött munkába kell menni megelőző napot az utóbbi 2 hetben wc-n vagyok fél napokat. Utálom csinálni, igazságtalan az egész, de mindenkivel ez van tudom. Engem ott szivatnak ahol tudnak. Egy ami visszatart 450 ezret keresek, de 13-15 óra munka. Máshoz nem értek és agyam már szinte nulla, 3 éve monoton munka végzett velem. Se barátok, se emberi kapcsolatok, se magánélet, albérlet plusz rezsi.. kaja marad 100 ezer ami nagy szó és ezért csinálom. De már nem sokáig bírom gyomrom teljesen kivan. Amikor nem volt melóm savat öklendeztem mert akartam dolgozni, de sehova nem vettek fel most, hogy van meg

hasmenésem van így 3 év után. Se nem cigizek se nem iszok alkoholt és még kávét is mellőzöm csak az alvás abból is 8-10 óra ,de nem lehet mert ha dolgozok 2 napot 13 óraba majd 2 napot 15 óraba, plusz utazás az nem jön ki.



ápr. 12. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Bakterium viris.
ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet.

Viszont változtatni csak te tudsz rajta.

ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Okozhatja sajnos. Most írhatnánk, hogy sportolj, meditálj, de lehet, hogy csak a munkahelyváltás segítene.


Az szerintem segít, ha van más életcélod, mint a munka. Amot szeretsz, ami feltölt. Az élet nem csak a munkából áll (persze szerencsés, akinek hivatása van, és szereti a munkáját).


Mit szeretsz csinálni? Amit esténként, szabadnapokon, hétvégén végzel, foglalkozol vele. Például háziállat, hobbi, szakkör, tanfolyam, könyvtárban olvasás, túrázás-kirándulás.

ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vártuk, hogy elkezdődjön az érettségi... bejött a tanterembe a diri, és kedvesen megkérdezte, -na, kifosták magukat?



Ilyen a stressz...


Veled is ez van...a stressz megszűntével elmúlik a fosás is.

ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Cameroon ***** válasza:
100%
Utálom én is a munkámat de változtatni kell és fogok is.igen persze lehet a munkahelytöl nekem is gyomorgörcsöm van alig várom a hétvégeket
ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
29%
A bélflóra egyensúlyának felbomlása, vagy annyira extrém sok vizet iszol, hogy elárasztja a beleidet. Ha nem az utóbbi, akkor normaflore, savanyú káposzta, joghurt segít. De egyébként k***vára rossz kategória.
ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Okozhatja, teljesen ez a dolog. A sulis időszakomban kezdődött ez nálam, ismerős a dolog.
ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A munka nemesít... Aha..
ápr. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Suliba kezdődött nekem is 2013 környékén amikor középsuliba jártam azt se szerettem. Ezt se.. semmit se. Persze hát senki se. 11 éve lassan folyton wc-n ülök és nincs aranyerem. Ez mondjuk egy pozitív dolog. De csak ennyi.
ápr. 13. 05:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ki vagy, akkor a szorongásod miatt viszont vagy te keress hozzá anyagokat és tanulj róla, hogy tudod kezelni vagy szakember. Mert így nagyon nem lesz jó vége.
ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!