Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet, hogy nagyos...

Mitől lehet, hogy nagyos sokszor és nagyon hamar rosszul leszek?

Figyelt kérdés
Már egy ideje elég gyakran megesik, hogy semmi bajom aztán hirtelen rosszul leszek.Hányingerről van szó, nem szoktam hányni csak nagyon erős hányinger.Volt labor-vizsgálat vérvétel de azt mutatta, hogy semmi bajom.De sehogyse múlik el csak a pihenek.Szinte minden nap.Pedig nemeszek soha túl sokat. valakinek volt már hasonló baja?

2013. jún. 17. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló. Nekem attól, hogy rendszertelenül és alig ettem, mellette idegeskedtem. Nem tudtam semmit megenni,mert 2 falat után hányingerem lett, de nem hánytam. Kaptam étvágyhozót, az segített kicsit, de nem múlt el teljesen.
2013. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kimerültség is lehet mögötte.


Nem írtad, hogy hány éves vagy, sem azt, hogy dolgozol-e vagy tanulsz. ha pl. most vagy túl egy nehezebb vizsgaidőszakon, attól simán lehetsz nagyon kimerült, annak pedig vannak ilyen jelei.

2013. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem írtál magadról, így nehéz megmondani...Lehet ezer dolog, alacsony vérnyomás, cukor, túl sok szívás, AIDS, stressz, rendszertelen/egészségtelen étkezés, tényleg bármi.
2013. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
13/F most nyáriszünet van úgyhogy nem kell tanulnom az idegesség az elehet mostanában nagyon ideges voltam mert vettem xbox-ot és elromlott 1 hónap után.köszi a válaszokat mindent megpróbállok 51,2,3,4 kg körül szoktam lenni mindig változik nagyon válogatós vagyok a kajákban és szinte ugyanazokat eszem.nagyon sokszor van hogy nincs étvágyam és úgy mint neked pár falat után rosszul vagyok.kb fél órát pihenek fekszek az ágyba akkor enyhül de ha felállok akkor megint hányinger.reggelente és este szojat rosszulleni de néh napközben is.most éppen nem vagyok rosszul de egy 5 percel elöbb még nagyon rossz volt :`((
2013. jún. 17. 21:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Magasság 172 cm de nagyon gyorsan növök
2013. jún. 17. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Miket eszel? Mennyi folyadekot iszol naponta es mit?
2013. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy nap reggel eszek gabonapelyhet ebédre mindig más de álltalában rántottsajt sültkrumpli töltöttkáposzta, ilyesmi (kevés leves) napi kb 1,5 liter víz üdítőt kb egyhéten egyszer veszek egy kis kólát vacsora: szendvics, vagy semmi mert étvágyam sincs nagyon
2013. jún. 18. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!