Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rosszul érzem magam, sokszor...

Rosszul érzem magam, sokszor fáj a gyomrom bal oldalán egy pontban, enyhe hányinger és szédülés, gyengeség, tejérzékenységtől lenne?

Figyelt kérdés
kb 2 éve voltam gyomortükrözésen ilyen tünetekkel, akkor helikobakterem volt, tavaly tejérzékenység derült ki, ma ittam egy dl tejet kb, de előtte bevettem a laktáz enzimet, mégis hasmenésem lett. ettől lennék ilyenkor ennyire rosszul?
2013. márc. 3. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez a helyzet nálam. Ne haragudj, segíteni nem tudok, engem is érdekelnek a válaszok. Én is a tejre gondolok magamnál, csak az zavar be, hogy néha tejtermék után sincs panaszom, de legtöbbször igen.
2013. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én már attol tartok h ez komolyabb, 5 órán keresztül szörnyen égett és a fájt a gyomrom, és mitől szédülök? mehetek ujra tükrözésre :(
2013. márc. 3. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ég a gyomrod, akkor lehet, hogy reflux, vagy gyomorfekély, végülis azt a helikobacter okozza. Nekem nem ég, de egyébként minden stimmel. Én is szédülök, és gyenge vagyok, ugyancsak enyhe hányinger, étvágytalanság, stb. Nekem néha jobb, aztán 1-2 hetenként visszatér. Én is csak reménykedtem ebben az egyszerű megoldásban, hogy a tejtől, de attól tartok nálam sem ilyen egyszerű.:(Az a baj, hogy én még nem voltam, és egyszerűen nem tudom magam rávenni a gyomrtükrözésre.:(
2013. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is jobb néha, de nem ehetek már akármit, meg akármennyit. És ha pár napig pl habzsolok, akkor utána több napig rosszuléteim vannak, alig bírok menni..ilyenkor aztán jön a rizsdiéta, attól szoktam jobban lenni, de régen is sokat ettem mégsem volt ilyen durva hasfájásom.
2013. márc. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!