Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok rosszul sokszor...

Miért vagyok rosszul sokszor étkezés után (pl az édestől)?

Figyelt kérdés

Ha édeset eszem mindig kell valami sósat ennem utána, különben hányingerem lesz.

Gyakran rám jön hogy ecetes leveket (pl csemegeuborkát vagy a levét) kell innom, hogy kicsit jobban legyek.

Ha sós húsokat eszem semmi bajom sincs.

Tudna valaki segíteni?


2013. máj. 8. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nem vagy cukorevő. Ez nagyon veszélyesen hangzik? A szervezetünk nem alkalmazkodott tömény cukor fogyasztásához.
2013. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig rosszul vagyok a cukortól, de nem vagyok cukorbeteg, csak valószínűleg jelzi a szervezetem, hogy nem jó nekem. Nem is eszem, és a húsoktól nekem sincs semmi bajom, szóval szerintem te is szokj le.:)
2013. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben!

Néha a cukrot is kívánom és kell, de utána ennem kell sósat :S

2013. máj. 13. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát persze. Én az alkohollal így, rosszul vagyok tőle de néha kell. Muszáj, nemde? Mint a cukor.
2013. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!