Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális, vagy forduljak...

Ez normális, vagy forduljak pszichológushoz? Gyorsan választ!

Figyelt kérdés

Egyszer már kiírtam ezt a kérdést, de bővíteni szeretném, mert nem írtam le mindent, valamint kiléptem és nem tudok visszalépni, mert elfelejtettem a jelszavát annak az e-mail címnek, amivel nemrég kiírtam ugyanezt, így kiírom mégegyszer, hogy tiszta legyen:

Azért kérdem, mert csak akkor mondanám a szüleimnek, hogy vigyenek el, ha biztos, hogy ez nem normális. Rengeteg problémám van. Félek a magánytól. Ha egyedül vagyok, az teljesen normális, de néha megijedek valamitől és úgy érzem mintha figyelnének. Félek a tömegtől. Még az internetes játékokban is félek olyan helyen mutatkozni, ahol több mint 1 ember van. általában a suliban is csak akkor érzem magam jól, ha velem van min. egy barátom. ha ők betegek, vagy csak még nem érkeztek meg akkor bepánikolok, leülök a földre és bámulok magam elé. önbizalomhiányom is van. mikor reggel a tükörbe nézek, azt mondom, hogy szép vagyok, de amint kilépek az utcára és találkozom aznap az első emberrel aki nem rokon vagy barát, rögtön görcsbe rándul a gyomrom, nem tudom hogy hogy nézek ki, mindenkiről azt gondolom, hogy engem néz és rajtam nevet. amikor látom, hogy pár osztálytársamnak már van barátja/barátnője akkor mindig azt gondolom magamban, hogy én csúnya vagyok, senki sem szeret és egyedül fogok meghalni (amit az is megerősít, hogy még 2 barátnőmmel együtt állandóan csúfolnak a fiúk, minden nap megkapjuk, hogy rondák vagyunk meg hasonlók) Minden rólam készült képben csak azt látom, hogy milyen ronda vagyok. Amikor ideges vagyok, rengeteget pislogok, szinte másodpercenként. Rettentő féltékeny vagyok. Egész életemben, ha kiszemeltem magamnak valakit, hogy mostantól ő a legjobb barátnőm, mert eddig is barátok voltunk és nagyon jól megvagyunk, akkor annak rendszerint volt min. 1 másik barátja is. ilkyenkor azt érzem, hogy fölösleges vagyok és ott sem kéne lennem. legszívesebben nyakörvet akasztanék a lány nyakába. most is van 2 barátnőm, akikkel nagyon jóban vagyunk, de mind2nek van 1- másik haverja, akiket születésük óta ismernek (engem 3 éve kb.) és szünetben mindig odajönnek és én meg egyedül maradok. ilyenkor meg rám tör az előbb említett pánikroham.

Azt hiszem ennyi. Szerintetek ez normális? mert én már nem tudom.

13/L



2013. szept. 6. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fel kellene keresned egy iskolapszichológust, és vele beszélni erről. Nagyon nagy szorongás van benned, és lehetséges, hogy ennek családból hozott okai is vannak, esetleg kisgyerekkori fel nem dolgozott traumák is állhatnak a háttérben.
2013. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iskolapszichológust keresd fel szerintem is!
2013. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

neked egy fiú kéne aki mindig melletted áll és szeret, hűséges, csak veled szeretne lenni mindig, ott van veled a bajban és segít...

14/F remélem meggyógyulsz <3

2013. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!