Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van a végbélnyílásomhoz közel...

Van a végbélnyílásomhoz közel -szinte rajta- egy vérhólyaghoz hasonló daganat, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyik barotommal kimentünk élféltájt kimentünk, s vagy 2 órán keresztül egy hideg betonon ültünk, csak később esett le, hogy ezt nem kellett volna, szerintem van köze ehhez.


Kb akkora mint a mikrogolyós puskákhoz való töltények/mikrogolyók (nem biztos, hogy így hívják..)


Az incidens 2 napja volt, tegnap még azt hittem, hogy aranyér vagy valami, a tünetek az enyémhez nem illettek, s ma készítettem képet, hogy mégis milyen, s ezt láttam...


Orvoshoz nem szeretnék menni, szeretném ezt itthon megoldani.

Valaki esetleg van olyan okos, s tanult, hogy tud rajtam segíteni?:(



2014. jan. 21. 14:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha elmúltál 14, egyedül is elmehetsz orvoshoz.
2014. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

16, áh, nem félek :D

Most bekentem disznózsírral, előbb azt olvastam, hogy jó rá, remélem..

2014. jan. 21. 14:48
 13/16 A kérdező kommentje:
a félek előtt is vessző van*
2014. jan. 21. 14:49
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez olyan kellemetlen, valahol azt írják, hogy elmúlik egyszerre, semmi gond, másutt pedig azt, hogy azonnal műtő, orvos, ántsz, ravatalozó!
2014. jan. 21. 15:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért ravatalra ne gondolj!
2014. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
7.-es vagyok. Küldj el a kèpet, megnèzem.
2014. jan. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!