Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szorongás, pánikolás ellen...

Szorongás, pánikolás ellen mit lehet még tenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nah hát az én problémám elég összetett, novemberben kezdődött amikor kijött rajtam a para. Pánikoltam, szorongtam, de először azt hittem hogy fizikai bajom van, ezért azt hittem hogy majd kifekszem, így kb 2 hetet csak feküdtem otthon. Utána rájöttem hogy ez valószínűleg a legrosszabb megoldás volt, mert folyamatosan szorongok és stresszelek, de kicsit tovább tartott a felismerés. Azóta próbálok küzdeni ellene, kisebb nagyobb sikerrel, már túl vagyok az első pszichológusnál eltöltött órámnál is. Azóta jobban is vagyok lelkileg, már nem jellemző annyira hogy ideges vagyok, inkább csak nyugtalan, főleg amikor itthon vagyok és unatkozom. Viszont a sok stressz miatt kijött nálam a gyomorsavtúltengés, ami miatt szenvedek, plusz a gyomorpuffadás. De a puffadás amikor ideges vagyok, szinte mindig kijön. Amíg el nem múlik az idegesség addig ez eltarthat, vagy van esetleg rá valami megoldás? Mit tegyek a testi tüneteim enyhítésére? Esetleg hogy felgyorsíthassam a gyógyulás folyamatát a szorongásból? Gondolom csodát ne várjak, nem fog 1-2 nap alatt elmúlni...
2014. jan. 26. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Csodát ne várj...Nekem 1 évet mondtak úgy, h közben gyógyszert kell(ene) szednem.
2014. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A fizikai aktivitás pozitívan hathat! Tehát fuss, mozogj amennyit csak tudsz!
2014. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!