Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Egy boltban dolgozom. Hát nem ez volt az élet célom... nem tudok nagyon hova ugrálni, mert a mostani helyzetbe örülök hogy van munkám... De én nem igy akarok megöregedni, fiatal vagyok még!

Tanulni szeretnék, de nem tudom mibe lenne érdemes belekezdeni!

De én nem ezt akartam csinálni egész életembe! Nagyon rossz ebbe belegondolni! Másnak sikerül, Nekem mért nem?!


2012. márc. 1. 19:59
 1/4 anonim válasza:
Menj el egy OKJ-s képzésre. gondolkozz el, hogy milyen területen tevékenykednél szívesen.
2012. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! az a baj, hogy igazából nem tudom. Érdekel az egészségügy, de tudom hogy abból nem lehet nagy karriert csinálni ( 23 évesen meg már nem kezdek el egy orvosit). Érdekel a gazdaság is, de ott is ugyan az a helyzet mit az előzővel. Szóval igazán nem tudom :S
2012. márc. 1. 20:08
 3/4 tikana válasza:
Esetleg próbálhatnál karrier tanácsadást, ahol kiderül, hogy miben vagy jó és a tanácsadóval meg lehet beszélni azt is, hogy Te mennyit fektetnél a dologba (idő, energia,...) így személyreszabottan tudnak neked segíteni a választásban.
2012. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van aki 30 évesen áll neki tanulni...az egészségügy elég nagy terület szülésznőtől elkezdve védőnő asszisztens bármi lehetsz...és pont, hogy lehet karriert csinálni...pl ápolóból asszisztens onnan műtős, mentős, orvos egy alap képzésre sok mindenre építhetsz és munka mellett tudsz tanulni
2012. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!