Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék egészségesebben...

Szeretnék egészségesebben étkezni, leadni a pocakomból, így jó? (részletek leírásban)

Figyelt kérdés
Elég egészségtelenül táplálkoztam és pocakot eresztettem, ráadásul ülőmunkát végzek. Szeretnék egészségesebben táplálkozni és pár kilót leadni. Gondoltam napi 5x étkezésre, kisebb adagok. Reggeli natúr joghurt zabpehelyjel elkeverném. 10 órai narancs/ananász. Ebéd csirke/hal köretnek párolt vagy nyers zöldségek (káposzta pl). Uzsonna gyümölcs turmix/abonett sajttal. Vacsora hal/csirke/zöldségsaláta. Ezeket kombinálnám. Építő jellegű kritikákat szívesen fogadok.
2013. nov. 11. 07:49
 1/2 anonim válasza:
Üdv!Testépítő vagyok.És ha fogyni szeretnél erre csak egy megoldás van szénhidrátot kerülni okvetlen!Te ennek már most az ellenkezőjét művelnéd :) ugyanis a zabpehely nagy része szénhidrát mondjuk,hogy 70%szénhidrát 20%zsír és 10% fehérje.Ráadásul B-vitamint kalóriát tartalmaz,amint tudjuk a B-vitamin az étvágyat növeli :) az olyan kajákat kerüld amibe jelentős B-vitamin van.És nem kell egy nap 5x étkezni.Reggeli nem kell had éhez egy kicsit,ebéd mehet szója,saláták,stb..amit szeretnél..Gyümölcs turmixokat hagyjad..attól is hízni lehet.Tudom mert azt iszok edzés után,hogy a tömegem nőjön.Este 7 óra után semmi féle képen ne vacsorázz.Ám az ilyen hal,csirke ezeket jobban ebédre kellene fogyasztani,üres gyomorra..ebben csak fehérje van attól nem lehet hízni zsírosodni vagy minimálisan,de annyi kell. Remélem tudtam segíteni ha kérdésed lenne írj üzenetet.
2013. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A joghurt nagyon rossz, tápanyagszegény de alapvetően hízást segítő táplálék (lásd: mire való a tej, mit csinál, mi termeli minek..)


Zabpehely az takarmánynövény.


10 óraid még mindig nem hús, pedig már a 2. étkezésed, és konkrétan semmi értelmes kajád nem volt.


Ebéded nagyon talált, ilyen a vak szerencse? :))


Uzsonna: fogyás alatt nem kell ennyi gyümölcs, vagy 10órai vagy uzsonna. Én azt ajánlom reggelizz értelmesen (tojás, szalonna.. étel) hagyd ki a 10 órait, ebédelj (oda jókat írtál) aztán uzsonnára egyél egy kis gyümölcsöt.


Sajtot, abonettet felejtesd el, pénzlehúzások. Ócskák, ilyenek miatt híznak el az emberek.


Vacsid király!


Én a tejtermékeket és a gabonákat hagynám el, több hússal és zsírral (igen.) helyettesíteném, továbbá több zöldséget, kevesebb gyümölcsöt ennék, amíg fogyás a cél.

2013. nov. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!