Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres köpet lehet ettől?

Véres köpet lehet ettől?

Figyelt kérdés
Több hónapja fekvő állapotban köhögési ingerem volt elmentem januárban háziorvoshoz azt mondta tiszta a tüdőm folyt hátr a váladék attól köhögök arcüreg röntgen negatív. Három hétig volt torokgyulladásom semmit nem kaptam rá majd aftáim lettek elmúltak pár napra rá fekvő helyzetben piros véreset köhögtem de csak fekvő helyzetben volt köhögési ingerem ülve állva nem nem is jött vér.Sürgősségin röntgen fül-orr gégész vérvétel semmit nem találtak elmúlt magától. Öt napra rá elmentem ct re ott bronchitist és ggyógyuló gyulladást láttak. Ez volt másfél hónapja. Közben allergiás vagyok kiderült meg sok a savam is. Egy hete köhögök fel sárgás váladékot megfáztam és ma reggel fogmosoás után köhögtem egyet majd véres ízt éreztem de minimálisan megfestette a nyálamat a számban torkomban nem láttam vérzés helyét azóta köhögtem többször is egéz nap semmi. Lehet inyvérzés is?Volt egy hete megint aftám de elmúlt. Akkor az összes orvos azt mondta a torkomból jöhetett a vérzés.De rettegek hogy akko nem látták és daganatom lehet. volt valaki hasonló helyzetben?esetleg van tapasztalata ilyen téren?
2014. ápr. 22. 17:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!