Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Béltisztító kúra közben mi az...

Béltisztító kúra közben mi az a hosszú valami ami a széklettel távozik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 16:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Atya ég! Megnéztem ezt a Colonix oldalt. Ember te ezt elhiszed? Ez kamu! Vicc! Természetesen mindenkiből ugyan az a méreg távozik. Színre, állagra ... jézusom! Kedvencem a könnyed fosásról készült képek. Átverés! Fejezd be ezeknek a szedését! Ha problémád van, menj el orvoshoz.
2014. aug. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu amit a Colonix oldalon láttál! Nekem is pont ilyen "valami" jött ki! csak én nem fényképezném le! És ráadásul nem ettem Colonixet! csak ÚTIFŰMAGHÉLYAT! Ezt a gasztroenterologián ajánlotta a főorvos a béltükrözés elött egy héttel kellett kezdenem és az utolsó nap meg a szokásos fosatót inni! Véletlenül láttam meg a wc-ben, persze rögtön hívtam az orvost de nem volt bent és igy a nővér mondta hogy nincs semmi baj, nézzem meg a Colonix oldalát ott látok hasonló képeket! Igy van ez nem kamú volt!!! Ráadásul az ÚTIFŰMAGHÉLY 2000-Ft 500gr ami egy hónapig elég!Hasmenés csak az első héten volt,mára rendben van az emésztésem és 6kg fogytam. Nagyon jól érzem magam és nem híztam vissza!
2014. aug. 17. 17:45
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor ha már ennyire felvilágosult vagy, miért itt kérdezed, hogy mi az "hosszú valami"? Ha én elmegyek orvoshoz, valahogy minden kérdésemre megkapom a választ ... te miért is nem kaptad? ...
2014. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pfuj az az oldal, emberek pénzért tényleg felvállalják az arcokat és lefotozzák az undorító kakijukat, még pálcikával is emelgetik, meg ráteszik a wc csészére, pfuj már.
2014. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem itt meg mert az orvost nem tudtam elérni telefonon! Csak napok múlva beszéltünk.
2014. aug. 20. 16:30
 16/17 Én_vagyok_az válasza:
Ez a fajta reklám is csak reklám... Jó hogy van sok idióta, akinek a pénzét el lehet szedni, büntetlenül , hiszen a hülye emberek önszántukból adják ki a pénzt, így még bűncselekménynek se számítható. Nem a beleteket kell nektek kitisztítani, hanem a fejeteket, de azt nem lehet, szóval hülyén fogtok meghalni...
2016. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szeretnem megcafolni a beltisztitasrol irott hitetlenkedoket. Van ugye a biologia-a hitet legyetek szivesek a templomban, a helye ott van. Nyilvan nem azt mondom ezzel, hogy esz nelkul tisztitson barki, mert a belek egeszseges bakteriumhaztartasanak megorzese, nagy kincsunk. Vastagbelrakot pl az esetek eros tulnyomo tobbsegeben szerezni szokas-nem orokolni. Gondolkozzatok. Az egeszseges ketelkedes nagyon jo, de mindket veglet at tud menni vakhitbe...
2018. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!