Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios lennek?

Gery95 kérdése:

Depresszios lennek?

Figyelt kérdés
1-2 honapjakezdodott. Kedvetlenseg. Faradtsag volt eleinte utana az ongyilkossagon es a halalon gondolkodtam. ( nem akarok meghalni) mostanaba kicsit hangulatvaltozos vagyok. Eleggge faradt semmihez nincs kedvem. De van aamikor teljesen jol vagyok. Anyumeknak nem mondtam. Nem akarom terhelni az en hulyesegemmel oket. Mi lehet ez?
2015. febr. 2. 19:00
 1/6 anonim válasza:
ja az vagy.....de te tudsz csak tenni ellene,folgald le magad valamivel,addig se ogndolkodsz ilyesmiken.csajozz be,menj el haverokkal ide-oda.....stb.addig se gondolkodsz ilyen szarságokon.
2015. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaaz lemaradt. Hogy probalom elterelni a figyelmem de nem mindig jon ossze . Ja es sok edesseget eszek mostanaba es van h sirhatnekomis van barez eddig csak egyszer jott elo. Nemtudom mileggyen nagyon idegesito
2015. febr. 2. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Miert van ez nalad?Valami baj van?

Szerintem menj el pszihiaterhez,o mindent kiderit,csak legyel vele oszinte.

2015. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok ra valaszt talalni. Lehet az iskola nemtudom. Kezd elegem lenni sok dologbol ... de van mikor full jolvagyok. Nem tudom mi ez a valtozas....
2015. febr. 2. 22:46
 5/6 anonim válasza:
Szerintem te depressziós vagy, de próbálj felül kerekedni rajta.!:)
2015. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha 1-2 hónapja kezdődött akkor ez max még csak az eleje. Az én barátnőm is depressziós volt. Neki is ilyen tünetei voltak és nem kímélte magát...ér vagdosás stb. Nameg tesóm is az volt elég durván szóval tudom miről lehet szó. Más-más okból voltak depressziósok az egyik a suli és a barátai meg a családja miatt a másik meg a pasija miatt meg azért mert kövérnek látta magát. (De végül is minek hallgatnál a tesódra vagy a barátnődre ha vagdoshatod is magad?!ezt azóta sem értem, na mindegy.) Ez még nagyon az eleje ha most teszel ellene akkor kimászol belőle és lehetőleg nem esel bele máskor sem. Azért itt elég nagy szerepe van a kornak és az oknak, de ha nem tudod az okát akkor tudom mit érzel mert én is így voltam ezzel amikor én táncoltam a depresszió szélén. Semmihez sem volt kedvem aztán meg mint akit kicseréltek teljesen más ember lettem majd ismét visszazuhantam. Igazából én mélyen magamba néztem és elkezdtem átgondolni az eddigi életem. Olyan kérdések törtek fel belőlem saját magamnak címezve, amik eddig fel sem merültek bennem. Amióta viszont ilyen kérdéseken gondolkozom magammal és a világgal kapcsolatban már teljesen más ember lettem és más szemmel tekintek mindenre(azt tudni kell hogy én mindig is ateista voltam és ez a mai napig nem változott. Mielőtt még valaki azt hinné, hogy Olyan értelemben gondoltam át a dolgokat...). Szerintem a legjobb mód, ha azt teszed amit én és átgondolod az eddigi életed. Próbálj meg újítani, aludj sokat és szerintem kezdj el futni. olyankor az ember jól tud gondolkodni és ekkor jönnek elő a legjobb kérdések is. a lényeg hogy zárd ki a külvilágot, figyeld meg az emberek viselkedését akár egy utcai emberét(azért ne zaklasd) és próbáld meg kitalálni ő vajon, hogy éli az életét, mit csinál miután hazaért, min gondolkozhat éppen stb..... Én tanulmányt fogok írni az emberekről és ebben a majdnem depresszióssá válásom sokat segített. Na meg persze az is, hogy jó emberismerőnek tartanak. Ezt fejlesztheted a fent leírtakkal.

Ha kérdésed van írj priviben.

2015. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!