Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan színleljem a betegséget?

Wrtforever kérdése:

Hogyan színleljem a betegséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok, először is köszönöm hogy olvassátok a kérdésemet.

A kérdésem az lenne, hogy tudnátok-e mondani "házi" módszereket arra hogy hogyan tudjam hitelesen színlelni a betegséget, és ha igen, mik azok.

Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudom elérni hogy az orrom (alatt), és az arcom piros legyen?

Továbbá hogyan tudnám elérni hogy könnyesek legyenek a szemeim?

Nem fontos hogy az állapot maradandó legyen, csupán olyan fél - egy óráig.



2015. szept. 13. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pirosito

Es lehet venni mukonnyet


Miert kell amúgy? :D

2015. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Látom nálatok is korán kezdik a tanárok a számonkéréseket :D


Amúgy csipkedd magad az orrod alatt, arcod attól valszeg bepirosodik. Könnyes szemre meg citrom, vagy hagyma. Bár én magamtól is betudom könnyesíteni:D


+Hitesd el magaddal is, hogy beteg vagy, vágj szomorúbb,levertebb arcot, sokat legyél ágyban.


Nekem ezek beszoktak jönni.

2015. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Valamilyen hiteles lázkeltőről nem tudtok? Legalábbis hogy hogyan színleljem.


Tényleg köszönöm a válaszokat! :D

2015. szept. 13. 23:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mond meg, ha nem akarsz valamit és nem kell betegséget színlelni. Ne játssz vele.
2015. szept. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az arcotokat ne csipkedjetek!!!

En is csinaltam es pottyos lett meg minden baja volt az arcomnak.

Amugy meg pirosito tenyleg jo az arcodra, ha torokgyulladast (latszolag) is akarsz citromot egyel szensavas uditot fahejat hideg vizet stb. :) remelem tudtam valamennyit segiteni

2015. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Előttem szóló! Biztos gyerek vagy még! Ejj!
2015. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Esetleg ha tüsszentés akarsz szimulálni (mert az mindig egy kis pluszt ad hozzá), akkor kicsit dörzsöld meg az orrod alatt, és nézz bele a napba. Ha nem látod már a napot, lehet, hogy lámpa után is működik. Vagyis nekem szokott. Persze nem kell sokáig belenézni, de pár tüsszentésre tökéletes. (minél messzebb van a fény, annál könnyebben sikerül tapasztalatom szerint)
2022. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem ez is bevált:


Most meg a kezed hideg vízzel, és az arcodat is. Ez után kicsit töröld meg, és legyezd meg magad (az arcod a kezeddel).


Ez után minél előbb menj oda valakihez, és mond meg neki hogy nagyon fázol. Mutasd meg neki a kezed, és az most nagyon hideg lesz.

Vagy pedig csak hívj valakit, és vegyél fel vastagabb ruhát.


Remélem segítettem.

2022. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!