Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez véres széklet?

Ez véres széklet?

Figyelt kérdés

Nagy segítségre lenne szükségem,így kérem,hogy aki nem tud normálist választ adni,az tartsa magában.

Az elmúlt pár alkalommal,amikor székletet ürítettem,a képeken láthatóra lettem figyelmes.

!!!FIGYELEM!!! A képeken széklet látható,csak olyan nyissa meg,aki elvállalja. Orvosi segítségi céllal készültek.

[link]

[link]

[link]

A legjobban attól félek,hogy a gyanú szerint ez véres széklet. Kérem,hogy aki tud az segítsen a válaszával,hogy a képeken az látható e,és érdemes e aggódnom,mert ha ez az,amire gondolok,akkor lehet vastagbélrák is.

Nem élénk vörös,szóval ha vér is,akkor is alvadt szerintem.

Köszönök szépen mindent!



2015. nov. 27. 16:05
 1/9 anonim válasza:
Biztos,hogy vér? Mit ettél azon a napon?
2015. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Volt drasztikus fogyás? Gyengeség érzése?
2015. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel írod, hogy többször is előfordult, mindenképp menj el orvoshoz, szükség lesz széklettenyésztésre.
2015. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tapasztaltam fogyást,alapjába véve bem vagyok kis ember. Annyi,hogy elődordul délutánonként, hogy fáradt vagyok és alszom egyet.
2015. nov. 27. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Fordulj gasztróshoz,minél hamarabb. Valószínűleg colitis vagy chron betegség lesz.
2015. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tessék, orvoshoz sem kell menned. Itt megmondják a tutit. Kolájtiszod vagy krónod van...

Inkább háziorvoshoz menj mint itt kérdezgess az ilyen problémádról ( tiszta joindulatból mondom)

2015. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenki azt tanácsolta,forduljon orvoshoz,nem is értem a kötekedést.
2015. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vér. DE TEGYÜK HOZZÁ, NEM VAGYOK ORVOS!
2015. dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
voltál orvosnál, kiderült, hogy mi ez? mert nekem is volt már ilyen székletem, ha akarsz írhatsz priviben is.
2016. jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!