Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan közöljem anyunak hogy...

Hogyan közöljem anyunak hogy pszichológushoz szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Depresszív gondolataim vannak, haragban vagyok a világgal, gyűlölök mindent és mindenkit. Egy két évvel ezelőtti traumát maig nem tudtam feldolgozni. Remalmaim voltak, valamint onbizalomhiany. Külsőleg ugy tunik, hogy tokeletes eletemvan, de az egyik kilencedikes osztály halalba fog vinni. Volt egy nagyon rossz kijelentésem, egy rossz kérdésem, es megint rossz embert nyaggattam a titkaimmal, es az lett a vege, hogy rajtam röhög egy csomó ember. Anyu szerintem nem az a fajta, aki utalja a pszichologusokat. A bátyám is volt mar pszichológusnál, szoval nem zavarna, meg jo is a kapcsolatunk, csak felek, hogy mit gondolna. Mert én anyuci meg apuci tokeletes kis lánya akarok lenni, de sok az elvárás, es sok a bunkó, kecifei osztálytárs. Azzal is piszkálnak hogy duci vagyok.

2014. szept. 15. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Na, első körben én is piszkállak: ezt muszáj? Kecifei. Hányni tudnék ettől és tsaitól. Ócska, szar és igénytelen.


Egyszerűen odamész anyádékhoz, hogy úgy érzed, neked pszichológusra van szükséged, hogy segítsen neked feldolgozni azt, ami 2 éve történt, blabla. Komolyan egész egyszerűen amit itt leírtál, azt mondd el nekik.

2014. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, muszály. Es aki ismer az tudja, hogy miert. Es anyu is jobban ismer mint én azt gondolnám, de nem merem. Egyszer megkérdeztem,hogy a bátyámat mikormiert vitte dilidokihoz, es azt mondta, h azert akkor, mert érezte, hogy mikor szukseges. Szoval most várjak vele?
2014. szept. 15. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van kedved írj nekem nyugodtan tudok neked tanácsot adni és szívesen meghallgatlak :) és kitaláljuk mit mondj anyudnak :)
2014. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!