Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék még a hajamért?

Mit tehetnék még a hajamért?

Figyelt kérdés

Októbertől hullik a hajam folyamatosan. Véknyult. Elmentem dokihoz, voltam vizsgálatokon, semmi nincs. Már nem tud hova küldeni.

Házimódszert alkalmazok, Anticadere hajhullás elleni sampont, Bánfi-t próbáltam, hajszeszt, Elseve.....stb. Semmi nem segít. Most fodrászhoz megyek.

Kezdek aggódni...



2015. dec. 8. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokon voltál? Nagyon sok betegség okozhat hajhullást, egy barátnőm pont most jár vele kivizsgálásokra, és sajnos találnak is gondokat. Ha elmondod miken vagy túl, talán tudok ötleteket adni, mit lehet még megnézetni.
2015. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vitaminkúra
2015. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gömbicica ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor kérdezném, hogy a nőiességedet hogy éled meg?
2015. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Vitamin már volt.

Vérvétel főleg. Baktériumot nem mutatott ki, de most gyanakszanak valami fertőzésre, mert egy résznél a vérvételen nem volt teljesen minden rendben. Ha kiderülne, lehet, hogy az okozza. Most meg is vagyok fázva.


Viszont említenék valamit. Kicsit aggódom, de szerintem alaptalan. Nyáron voltam táborban és úgy kellett hamarabb eljönnöm, mert csípések voltak rajtam. Ez még nyár eleje. Megállapította a doki, hogy ízeltlábú okozta, de a nyakamon volt egy, amire nem igazán figyeltünk. Azt hittük Napégés. Az injekció után szűkült. Akkor kissé megrémültem. Félek, hogy kullancs, bár szerintem már lett volna bajom. Az ugye nem állhat a háttérben már? Az volt július. Azóta biztos, hogy nem...


És túlzott stressz mennyire befolyásolja a hajhullást?

2015. dec. 8. 18:32
 5/15 gömbicica ***** válasza:

[link]


64..oldaltol taglalja a hajjal kapcsolatos információkat.


talán tud támpontot adni.

2015. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálatok is voltak? Endokrinológusnál voltál?
2015. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hormon még nem. Fiatal felnőtt vagyok. Változó korba gondolom benne van.
2015. dec. 8. 20:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Fül orr gégészeten nézték már a mandulákat? Az ismerősömnek csupa genny a mandulája, mindez úgy, hogy semmi nem utalt rá.


Nőgyógyászatilag is nézesd meg magad, mert onnan okozhatja hormonprobléma, de akár ciszta is. Nem számít, hogy fiatal vagy, nagyon sok fiatalnak vannak hormonproblémái.



Allergia is okozhat ilyet, egy teljes körű allergiavizsgálat sem ártana. Mert lehet nem olyan súlyos az allergia, hogy hatalmas panaszokat okozzon, de a szervezeted gyengítheti.


Akkor ott van még a fogprobléma. Egy icipici aprócska lyuk, vagy gyulladás is okozhat hajhullást. Bölcsességfogaiddal mi a helyzet? Megvannak? Egy másik ismerősnek a bölcsességfog okozott ízületi gondokat. De a fog okozta gyulladás rámehet a hajad is.


Tehát az alap kérdés, a vérvételedben a gyulladási értékek normálisak? Ha igen, akkor is végigfutnám a felsorolt szakrendeléseket.

A kullancsra nem gyanakodnék, július óta eltelt már 5 hónap, az hamarabb okozott volna problémát.

2015. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy picit utánaolvastam,keress fel egy infektológust-immunológust.

Ha fertőzéses góc okozza a problémát, ő megtalálja.

Ezt találtam hozzá:

[link]

2015. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elég sok fiatal nőt láttam alig hajjal a nőgyőgászati-endokrin rendelőben......de, ahog gondolod, azt hittem tanácsot kértél
2015. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!