Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék még a hajamért?

Mit tehetnék még a hajamért?

Figyelt kérdés

Októbertől hullik a hajam folyamatosan. Véknyult. Elmentem dokihoz, voltam vizsgálatokon, semmi nincs. Már nem tud hova küldeni.

Házimódszert alkalmazok, Anticadere hajhullás elleni sampont, Bánfi-t próbáltam, hajszeszt, Elseve.....stb. Semmi nem segít. Most fodrászhoz megyek.

Kezdek aggódni...



2015. dec. 8. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a lényeget az előttem írók nagyon jól összefoglalták :) én most kórházban vagyok, mandulaműtét után. Egy év után derült ki, hogy gennyes a mandulám, a vérképben semmi nem utalt rá. Csak annyi tünetem volt, hogy éreztem valami trutyit a torkomban. Azelőtt már mindenhol jártam, találtak is bőven problémát (vashiány, pajzsmirigy), de ezek kezelésével sem szűnt meg a hajhullás (más tünetek viszont igen). A mandulám régebben is gyenge pontom volt, csak valahogy erre gondoltam utoljára.
2015. dec. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget.


8:

Egy fog okozná? Most tervezek menni. Csak nekem még számos bajom van ezen kívül. Van egy lyukas fogam, amit tömni kellene és van egy olyan fogam, ami rosszul nőtt, ránőtt a másikra és újra kilyukadt egy másik helyen. Lehet kellene neki kezelés, csak az, akihez el tudok menni, mert jó orvos, drágán dolgozik. Arra külön még kell pénz.


Voltam fül orr gégészeten. Begyulladt a mandulám. Mostanában egyre több problémát okoz nekem. Gennyes gyulladásom van, de még az orromban is. Szedek gyógyszert. Fáj, de jobban vagyok.


Hormonnal még nem voltam, bár hasgörccsel igen. Arra kaptam gyógyszert.


A vizelettel van baj állítólag. Most arra kellett még vizsgálat. Bízom benne, hogy az okozza, mert a hasam is fáj. Lenti részen. Egy ponton, de az sugárzik végig.


A fejbőrömről annyit még, hogy erősen viszket. Most volt nem olyan rég pikkelysömör. Arra használtam gyógykezelést. Még használom rá, lehet az is közrejátszik, mert az miatt, most csak úgy jött le, hogy jött a hajammal.


Annyi van még, hogy szédülgetek mostanában és érzem, hogy nagyon nagy rajtam a nyomás. Lelkileg meg vagyok viselve kissé. Lehet, hogy stressz is van háttérben.

De remélem, hogy egy kis egyszerű gyulladás okozza.

2015. dec. 9. 15:17
 13/15 A kérdező kommentje:

11:


Megkérdezhetem, hogyan érezted magad, milyen volt a mandulaműtét?


Én is gondolkozom. Nagyon sok problémám van és félek, hogy talán áll a hátterében a mandula és már gondolkozóba estem azon, ki kellene venni.

2015. dec. 9. 15:20
 14/15 anonim ***** válasza:

11 vagyok. Azok alapján, amit leírsz, szerintem simán lehet gyulladás miatt a problémád. Ha több helyen is van, akkor nehezebb megmondani, hol van a "fő" góc, tehát honnan kezdtek el terjedni a bacik a szervezetedben. Az is lehet, hogy több gócod is van.

Mandulaműtétet én nem éreztem, altattak. Utána hányingerem volt, picit vérzett is a seb, de kaptam gyógyszeres infúziót és teljesen elmúlt a rosszullét. 2 órával később kellett innom, az eléggé fájt, de kaptam fájdalomcsillapítót + minél többet iszol, annál könnyebben viseled. Most csak annyi, hogy gombócérzésem van és egy nagyon picit kapar a torkom.

2015. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok! Bizony okozhatja a fogad is. De a fennálló mandulaprobléma is.

Én a helyedben nem gyógyszerezném a mandulát, hanem kiszedetném. Sokkal hosszútávúbb és gyorsabb megoldás.

A fogaidat ne halogasd, mert ha az a góc és te halogatod, a szervezetedben felhalmozódnak a bacik és sokkal nehezebb lesz megszabadulni tőle.

Fejszárazság miatt próbálj sampont cserélni. Én ezt a sampont ajánlom: [link]

Nem a legegyszerűbb beszerezni, mert nem tudsz érte besétálni a Rossmanba, neten tudod rendelni.

2015. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!