Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért őszülök ilyen fiatalon?

Miért őszülök ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
14 éves korom óta van ősz hajam :( akkor még csak egy pár hajszál volt, mostanra már annyi van hogy szinte több az ősz mint a barna ezért inkább festeni szoktam :( na de mostmár megjelent a szakállamban is :( mit lehet ellene tenni? Valaki segítsen!! :'( 18/F

2016. febr. 1. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Alkat. (Genetika alap.)

2. Stressz.


Fogadd el, hogy őszülsz, vagy festesd be. Ennyit tehetsz.

Volt egy osztálytársam, aki 18 évesen hófehér hajjal érettségizett. Az egész családja korán őszülő típus volt.

2016. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :'(
2016. febr. 1. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 14 éves koromban kezdtem őszülni. Stresszes életkörülmények miatt, nem részletezem. Azóta sikerült normális élethelyzetbe kerülni, ezért megállt az őszülésem.


Én azt mondom, inkább az őszülés, mint a kopaszodás! És ha a véleményemre vagy kíváncsi, ne fesd be. Ha teljesen megőszülsz, akkor nagyon klassz hajakat lehet hordani. Eros Ramasotti, George Clooney, Hajós András, sorolhatnám még. Mind ősz, mind elég menőn néz ki. Járj egy jó fodrászhoz, aki vág egy igényes frizurát neked, és hidd el, amit most "szégyellsz", az a sex appealeddé fog válni.


23F

2016. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
76%
A festéssel az a baj, ha egyszer megunod és abbahagyod, akkor hirtelen ősznek lát mindenki, és biztos nem hagyják szó nélkül, hogy "úristen mi történt veled?", így legalább megszokják. Egyébként valóban, inkább ez mint kopaszság. Sőt örülj neki, ha nincs nagyobb problémád, például volt olyan rokonom, aki 25 évesen meghalt rákban. Ő például szerintem vígan vállalta volna hogy ősz hajjal vagy akár a nélkül kell élni, ha még élhetne... Nem azt kell sajnálni, ami nincs, hanem annak örülni ami van. 18 évesen lehet, hogy nagy problémának érzed, de nem az és attól hogy őszülsz, nem azt jelenti hogy hamarabb öregednél :) lehetsz még 100 éves is.
2016. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kenceficékkel, meg mindenféle csodaszerekkel szerintem ne is próbálkozz, attól aztán még lehet hogy ki is hullik. Ne legyen stresszes az életed, vitaminok, talán ez kicsit lassítja, de ha ez a genetika, akkor meg kell barátkozni vele.
2016. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!