Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy érzem idegroncs lettem....

Úgy érzem idegroncs lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

Az emberektől folyamatosan csak a rosszat és a gúnyolást kapom.

A szüleim nem bánnak velem saját gyerekükként.

Annyira szeretnék megfelelni másoknak, szeretném, ha szeretnének.

De folyamatosan bántanak. Senkitől nem kapok pozitív visszajelzést. Mindenkivel próbálok a lehető legkedvesebb lenni és mindenhogy megfelelni, de senkinek nem vagyok jó.


Annyira rosszul érzem magam e miatt. Nem tellik el nap, hogy ne sírnék. Nekem annyira fáj. :'(


Mit csinálok rosszul??? Mi a baj velem???

Kérlek segítsetek..



2016. febr. 8. 17:34
 1/2 anonim válasza:

Felelj meg önmagadnak, állj ki az igazadért, legyél megértő okos, olyan akire az emberek támadkozhatnak, de ne légy naiv, és ne higgy rögtön senkinek. A külsőd tükrözze a belsőd, légy ápolt, ne zsíros hajú, ronda körmű. merj megszólalni, ne légy papucs, ne türd hogy kritizáljanak, de fogadd meg a tanácsokat- ha tényleg olyan embertől van akinek számít a véleménye. Ne vágd magad, ne légy szomorú állandóan, kezdj ugy mindent mintha mi sem történt volna eddig, mintha soha meg nem bántottak volna. Légy olyan aki boldog. Találd meg önmagad, utazz, láss világot, segíts embereken, ne légy beszürkült semmire való egérke! Mindenki többet ér, ennél, ne maradj ilyen!

Azt hiszem van még de nagyjából ennyi, és még egy nagyon fontos : nincs olyan hogy lehetetlen csak tehetetlen :)

13/L

2016. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyél cuki (:
2016. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!