Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki SOS! Mit tegyek? Ugy...

Valaki SOS! Mit tegyek? Ugy erzem magam mint valami idegroncs

Figyelt kérdés
Mostanaban eleg fura minden, nagyon gyorsan ideges leszek de akkor nagyon, olyankor torok vagy barmi de muszaj levezetnem valahogy. Volt hogy belevertem okollel a falba olyan ideges voltam vagy megvagtam magam. Mast sose lennek kepes bantani. Mar olyan teljesen elet undorom van, nem erdekelne ha meghalnek, igazabol orulnek neki, de ongyilkos nem lennek soha.. amikor egyedul vagyok itthon ha barmi ramjon az 5 perc elkezdek sirni, tobbszor is, vagy csak siman rossz kedvem van, nemtudom megallni hogy ne vesszek ossze valakivel vagy ha nem tetszik valami ne akadjak kim ezert mostanaba a baratommal eleg sokat veszekszunk es olyanokon is amiken eddig nem akadtam ki, es sokkal feltekenyebb is lettem, rengeteg dologra gyanakszok hogy vagy megcsal vagy atver.. o azt mondja h csak bekepzelem magamnak , de nem akarom ezzel tonkre tenni a kapcsolatunk mert igazabol nagyon szeretem. Nemtom miez ami velem van.. ez a sok hangulat ingadozas.. egyedul a baratnommel tudok nevetgelni vagy olyannal.akit kevesbe ismerek, probalok viccelni, poenkodni, de neha mar nemtudom hogy ez telleg igy van hogy boldog vagyok es ilyen elet vidam aranyos lany, vagy az a masik aki amint egyedul van vagy a baratjaval teljessen megvaltozik.. nem ertem .. de mar nagyon kivagyok
2014. ápr. 18. 20:36
 1/2 anonim válasza:
Szia!hűha nagyon sok mindent leírtál,és érződik a feszkó a soraidból is.Picit gondolkodj el rajta,hogy mi válthatta ki.Nem biztos,hogy közelmúltban történt esemény,lehet,hogy valami tudat alatt nyomaszt,vagy nyomasztott,és a test általában nyugalmi állapotban ad efféle válaszreakciókat egy feldolgozatlan problémára.Mióta tart? ilyenkor milyen testi tüneteket észlelsz?Milyen gondolataid vannak közben? A pároddal miért vitatkozol?Megbánt?Önértékelési gond is lehet.Mond olyan dolgokat amik tudat alatt beléd szúrnak?Próbáld részletezni,hadd segítsek;)
2014. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsi megint Én.Munka,családi kapcsolatok,önmagaddal kapcsolatos problémáid.Az érdektelenséged az élet felé lehet egy kilátástalan szituációk sorozatából összeálló tehetetlenség érzet benned.
2014. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!