Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Máj rákos a barátnőm, és csak...

Máj rákos a barátnőm, és csak olyan emberek tanácsára vagyok kíváncsi akik átélték vagy túl élték ezt az isten csapását és létezik jobb megoldás mint a kórház?

Figyelt kérdés
Realista vagyok szóval humbuk storyktól kíméljetek. Külföldi vagy esetleg valami új kezelési lehetőségek érdekelnek, vagy bármi ami t9bbet segíthet mint a magyar kórházak. A fél családomat a rák vitte el, nem akarom megint átélni. És bár eddig elleneztem a kemot, de mikor bent van az ember nehéz azt mondani valakinek hogy én a helyében nem vállalnám, hisz én se tudom mi lenne a jó. Aki tud kérem segítsen. LEhet?

2016. máj. 4. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Máj rákra van egy tuti módszer(vagy ha nem is tuti, de nagyon jó). Rádiófrekvenciás ablációnak hívják. Itt egy tanulmány róla:


[link]


Ezt a módszert egyébként itthon is csinálják, csak utána kell nézni, hogy milyen kórházban, de sanszos, hogy csak a budapesti 1-es Honvédkórházban. Próbálj olyan helyet keresni, ahol van katéteres labor vagy angiográfia.


Egyébként én úgy tudom, hogy a máj illetve csontáttét már majdnem a vég. Főleg ha másodlagos a folyamat(mármint májáttétje van).

2016. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mennyire van előrehaladott állapotban a dolog? Két rákos ismerősöm volt, egyik leukémiás volt, hiába járt kemóra, csontvelő átültetése volt, bent élt a kórházban már szinte, nem segített rajta sajnos semmi. Másik ismerősömnek hamarabb észlelték a dolgot, mellrákja volt, mondjuk ez úgymond kicsit szerencsésebb, könnyebben műthető. Most még jár a kemókra, de úgy néz ki túléli.
2016. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A máj nagyon jól regenerálódik. Még kemoval is jó esélyei vannak a gyógyulásra. Én gyerekonkológián dolgoztam és a májtumorosok voltak az egyetlenek akik miatt nem nagyon kellett aggódnunk, mert mind meggyógyultak. Persze ők gyerekek voltak, ők máshogy gyógyulnak, de felnőtteknél sincs nagyon másként.
2016. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdeklődjenek az orvosnál, vannak jó gyógyszerek amik segíthetnek csak sajnos nem Tb támogatottak, pénzbe kerülnek sajnos sok pénzbe.
2016. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
11 centis volt a daganat, ha jól tudom picit visszább ment. De nem eléggé mert 6cm alatt műtik csak meg. A Pénz nem számít, nagyon szeretem :-(
2016. máj. 10. 08:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Varga gombával próbálkozunk....Legvégsőbb esetben meg valami kinai kórházba folytatjuk a kezelést.
2016. máj. 10. 08:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogy van a barátnőd?
2016. jún. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szia. Hosszú lenne elmondanom az én történetemet. A lényeg hogy most egy 8 cm-es daganat van a tüdőmön. 1 évvel ezelőtt, azt gondoltam a júniust már nem érem meg,de mégis itt vagyok.A vicc az, hogy az orvosok is elég pesszimisták voltak, mert mindenki csak azt szajkózta, hogy kemo,kemo,kemo.Hát nem mentem el,mégis jól vagyok. Kérlek, semmiképp ne menjen a barátnőd kemora. Annál ádázabb dolog nincs. Nem gyökerestül szünteti meg a problémát..vissza jön. Újra és újra. Amit ajánlok: rengeteg immunerősítő!(liposzómás c-vitamin)Varga gomba, ezüst kolloid oldat,Huminiqum szirup vagy kapszula,fulvosav,szőlőmag őrlemény. Illetve a Culevit-et is ajánlom.

Ennyit tudtam tanácsolni. Mielőbbi gyógyulást!

2016. jún. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Utolsó kommentelő vagyok. A legfontosabbat kihagytam. SEMMI cukor. Az étrendből teljesen kivonni. Nincs olyan, hogy néha csalunk. Ugyan úgy lehet sütit enni, csokit enni, de a cukormentes változatot. A rákos sejtek imádják a cukrot, hát nem kell nekik adni! :)
2016. jún. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Konnyo mondani higy semmi kemo,pedig en se mennek el ra, de neki hogy mondjam azt hogy felejtse el mikor fogalmam sincs mi a jo vagy mi a rossz. M

Az utolso verkepe jobb lett. Cannabis olajat eroltetem neki,de attol meg nyomott egesz nap.

2016. júl. 6. 03:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!