Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sokszor fáj mindenem főleg a...

Sokszor fáj mindenem főleg a térdem mi lehet a baj? 15/L

Figyelt kérdés
régóta érzékeny vagyok a frontokra akkor szokott fájni a fejem meg a csuklóm amelyik régen eltört... de mostanában úgy fáj mindenem hogy nehezemre esik még az ágyról is felállni. A derekam úgy szokott nyilallni hogy a sírás kerülget sokszor és ilyenkor kiegyenesedni meg menni se bírok plusz van hogy egyszerre fáj a derekam meg a térdem na akkor végem... volt hogy suliban jött rám, a székről nem tudtam felkelni úgy húztak fel de hát mondanom sem kell majdnem beszartam a fájdalomtól és egésznap segítséggel támaszkodva tudtam csak járni. több orvosnál is voltam mind azt mondja hogy növök de ez nem normális tönkre teszi a napjaimat... van hogy tesi útán úgy elkezd fájni a lábam hogy sántítok egész nap pluszba a derekam ugye folyton nyilal csak hol jobban hol kevésbé valakinek volt már ilyen? mit tegyek?
2016. aug. 30. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
eddzél
2016. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző: neked kéne, de agyra
2016. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rosszul táplálkozol, kevés vitamint eszel és gyengék az ízületeid. Sportolj!
2016. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet a problémádon segíteni, de ehhez szakember kéne. Keresd fel az orvosodat, és kérjél tőle tanácsot, hova kellene fordulnod...
2016. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz és kérj beutalót orthopédiára, lehet pl gerincferdülésed van, de az is lehet, hogy csak lúdtalpbetét kell, mindenesetre ki kell vizsgálni, hogy mi okozza a fájdalmaidat.
2016. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
veletek is volt már ilyen? :( most is nagyon fáj a derekam meg se tudok mozdulni
2016. aug. 30. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!