Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cikinek tartom. Mit tegyek?

Cikinek tartom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves lány vagyok.Izom es pajzsmirigy beteg vagyok.E miatt sok gyógyszert szedek,suliban is.És hát ezt elég cikinek tartom.Szerintetek ez miért van?Hogy tudnék ezen változtatni?

2016. szept. 6. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi szegyellnivalo nincs ezen! Aki emiatt bant az idiota!

Kitartas neked!! :)

2016. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem bántanak érte,hiszem az oszt.társaim is végig támogattak meg a tanáraim és a családom is.De cikinek tartom hogy gyógyszert kell szednem suliban.De nem tudom miért,és hogy változtathatnék ezen:(
2016. szept. 6. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
16/L vagyok és gimibe járok és én is eszek gyógyszereket. Nincs ezen semmi szégyellnivaló. Ha valaki cikiz röhögd pofán. Engem senki nem cikizett csak rácsodalkoztak hogy mennyi mindent kell letúrnom a torkomon.
2016. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyátalán de ha mégis cikizni fognak mond azt hogy szőlőcukor függö vagy a haveromnak bejött de amúgy ez nem ciki egyatalán
2016. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! :)

Semmi ciki nincs ebben az egészben...

Mint ahogy abban sincs semmi ciki, ha valaki beteg, vagy egészséges. Ez egy állapot, ami ha rendszeresen szeded a gyógyszereket valószínűleg el is fog múlni, csak erre koncentrálj!

Idősebb vagyok nálad, de tudom, hogy 13 évesen ilyen dolgok még felmerülnek, tizenévesen a körülötted lévőknek és neked is természetes, hogy egy kicsit kevesebb fogalmatok van az életről, én is szedtem suliban pajzsmirigy gyógyszert, és senki nem szólt semmit, miután elmagyaráztam, hogy miért kell ez. Először csak azért néztek, mert nem értették, nem tudták, hogy miről van szó. Cikizni soha nem cikizett senki, biztos, hogy téged sem fog senki...

Szóval ha nem cikiznek, TE se érezd annak! :)

Másrészt gyakorlatilag észrevétlenül be lehet venni... :)

Csak boldogan, vidáman, minden gyógyulásban segít, ha nem rágódsz ilyen dolgokon, gondolj arra, milyen jó lesz, amikor már egyáltalán nem is kell szedni! ;)

2016. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek<3
2016. nov. 6. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!