Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges az, hogy az előző...

Lehetséges az, hogy az előző barátomtól kaptam el a Chlamydia fertőzést és 1,5 év alatt nem fertőztem meg a jelenlegi páromat?

Figyelt kérdés
A Chlamydia tesztem pozitív lett. Évek óta van alhasi fájdalmam, így az orvos azt mondta, hogy akár kismedence gyulladás is fennállhat. A chlamydia fertőzést viszont nem értem, hogyan alakulhatott ki nálam, mivel a barátommal 1,5 éve vagyunk együtt és én nem voltam mással. Ő viszont negatív lett. Csak ezzel a két fiúval voltam együtt. Hogyan lehetséges ez?

2016. szept. 12. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A férfiak mázlisták. Nehezebben kapnak el mindent. Vagy ha el is kapnak valamit, sokszor semmi gondot nem okoz nekik.
2016. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyne volna lehetséges?
2016. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az előző párommal sok évig voltunk együtt, de nem feküdtünk le mással (én biztos nem)...

Sajnos más magyarázatot nem találok, csak azt, hogy tőle kaptam el..

De még az orvos is furcsállta, hogy a jelenlegi barátomat nem fertőztem meg.

Az lehetséges esetleg, hogy mégis pozitív csak nem lett jó az eredmény..?

Lehet őrült vagyok, de sajnos már minden megfordult a fejemben.

2016. szept. 12. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Lappangási idő is van, van akinél 2-3év múlva mutatkozik.
2016. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!