Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kell minden 5percbe...

Miért kell minden 5percbe pislini? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy minden 5percbe pisilni kell de ha ki megyek akkor meg max egy csepp jön ki. Meg csíp ha pisilek meg egy kicsit fiszket a makkom.

2016. szept. 14. 16:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok lehet hogy felfaztam mert meg vagyok fázfa meg lázas is voltam. De amugy mit csinaljak ellene?
2016. szept. 14. 16:51
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Menj el urológiára. Ez a megfáztam csak egy olyan szólás: Valamilyen fertőzést kaphattál.
2016. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Mit tegyél? Menj el orvoshoz! Ha viszket a makkod akkor lehet,hogy nem csak egy egyszerű "felfázásod" van. De a felfázásra is orvos kell,hogy adjon gyógyszert. A tőzegáfonya ugyan segít,de a legtöbbször kevés.
2016. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ez nagyon komoly? De én ilyen téren nagyon félek meg szégyelős vagyok. És mi történik ha nem megyek el? :(
2016. szept. 14. 16:58
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem ugy fizket hogy meg állás nélkül vakarnam meg nem is pötyös. Csak neha neha picit
2016. szept. 14. 16:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs valami házi praktika?
2016. szept. 14. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj csak el urológushoz, csinál hasi ultrahangot, vizeletet kell leadni és megnézik van-e benne baci. Beutaló nem kell, mielőbb menj, lehet csak a megfázás szövődménye, kapsz rá gyógyszert.
2016. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miert lehet hogy nem csak megfázás szövödmény? :( :O

És az orvsnál lekel vetkőzni?

2016. szept. 14. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt a testrészedet megnézi az orvos amivel bajod van. De Ő egy nap több ilyet lát,úgyhogy előtte nem kell szégyenkezned!
2016. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!