Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek lehet agydaganat?...

Szerintetek lehet agydaganat? Mert mar nem tudok mire gondolni 21/L

Figyelt kérdés
2honapja faj a fejem, de minden nap, a tarkomnal es a homlokomnal, a fejborom is igencsak erzekeny, bar honapokig elegge stresszes voltam a munkahelyem miatt,voltam vervetelen teljesen jo lett, szemeszeten is voltam es mondtak h nincs semmi elvaltozas a szemfeneknel, voltam ideggyogyaszaton ott alaposan megvizsgalt de azt mondta hogy nincs semmi szervi elvaltozas, hanem kronikus tenzios fejfajas amire irt fel gyogyszert es mar kert nekem idopontot Ct-re, eddig nagyon jo etvagyam volt, tulsagosan is jo, es egyik naprol a masikra etvagytalan lettem es folyamatosan hanyingerem van, ahogy felkelek es estig tart, hanyni nem hanyok, terhes nem vagyok mert mar csinaltam tesztet, tudtommal a tenzios fejfajas nem jar hanyingerrel meghat ha epp nem faj a fejem akkor is megmarad a hanyinger, szoval elegge felek nem-e lesz komolyabb bajom
2016. okt. 20. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg a CT-re fogsz várni, vizsgáltasd ki a nyakcsigolyáid. De csak ahol értenek hozzá.
2016. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra miert lehet szukseg?
2016. okt. 20. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban lehet csigolya meszesedés is. Viszont ha van lehetőséged, naponta többször meg kellene mérni a vérnyomásodat. Oda kellene figyelni a rendszeres folyadék ivásra és a 2-3 óránkénti evésre, hogy a vércukor ingadozás és a folyadékhiány kizárató legyen, Nyugodtan meg lehet próbálni naponta 1/4 tabletta kalmopyrin bevételét, ami enyhe hőcsökkentő fájdalomcsillapító és egyben gátolja a vérlemezkék összecsapzódását is. Valamint javasolható a széndioxiddal dúsított víz fogyasztása (a széndioxid értágító hatása miatt).
2016. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rengeteg folyadekot iszom, a vernyomasomat is szoktuk merni altalaban 110/70

Az idegesit jobban h miert nincs etvagyam es miert van folyamatosan hanyingerem

2016. okt. 20. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:
A hányinger a fájdalomtól és a kimerültségtől van. Nekem is volt ilyen stressz és sok idegességtől volt a fejfájásom főleg tarkótájt. Mr semmit nem talált. Antidepresszánst kaptam sokáig kellett szednem mire rendbejöttem
2016. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy akkor is hanyingerem van ha nem faj a fejem
2016. okt. 20. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem annyira fájt hogy mikor néha elmúlt akkor a kimerültségtől volt hányingerem
2016. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A vérnyomádsodat folyamatosan figyeld!

Apósomnak is ugyanez volt, aztán magas lett a vérnyomása, rá egy hétre már a mentő vitte a kórházba, kiderült hogy bevérzett az agya és elhalt azon a részen a terület

2016. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!