Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bulimia, úgy érzem kezd...

Bulimia, úgy érzem kezd rajtam elhatalmasodni. Eszek és kihányom. Változtatni nem tudok mert rettegek hogy meghizok. Valaki aki átesett már ilyenen tud tapasztalatokat irni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Pszichológus. aki feltárja az okokat, vagy pszichiárter, hogy gyógyszerrel segíthessen...


De nekem pl. a környezetem elhagyása nagy segítség lenne, mert az itthoni bsz.kodástól vagyok bulimiás, a páromnál sohasem csinálom.

2016. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van,de gyogyszert semmikekk sem szeretnek mert legalabb igy tudataban vagyok a dolgaimnak,ha beszedetnek velem valami bogyot mar nem leszek a sajat gondolataim ura..
2016. nov. 23. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, mert most nagyon uralod magadat... eszel és hánysz, az aztán józan észre vall.
2016. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg mindig jobbak mint az ongyilkossagi gondolatok meg satobbi amit ezek a szarok okoznak..nem egy embert tettek mar tokre ezek a szerek a kornyezetemben.
2016. nov. 23. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!