Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek van tapasztalata a...

Erős Krisztina kérdése:

Valakinek van tapasztalata a Rossmanos fehérjeturmixról? Vagy inkább vegyem a BioTech Usa-st? Vélemények, és tapasztalatokat várok?

Figyelt kérdés
Csak 3-4 kg-tól kéne megszabaduljak!Mozgok minden nap,és figyelek az étkezésekre is!!!

2016. márc. 17. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

minek feherjeturmix?az nem segit a fogyásban

de en biotechosat vasarolok,de nem fogyásra

2016. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod!Igazából már csak a hasamat szeretném formázni!!! :-D

2016. márc. 17. 17:15
 3/7 anonim válasza:
100%
BioTech Usa. De gyúráshoz, nem fogyáshoz.
2016. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek az olcsó diétás porok nagyobb részt laktózból állnak, nem fehérjéből. Szutyok tejsavó származék van bennük, aminek 100 grammjából 60 laktóz! Nézd meg a címkét! Ha több van benne mint 10 gramm CH akkor felejtsd el. Úgy fogsz fosni tőlük, mint a lakodalmas kutya. Én már jártam így. Senki sem képes 60 gramm laktózt megemészteni. Biztos ezzel gondolják fogyasztani a népet...a másik amikor ezekben az olcsó cuccokban sima szójafehérje van. Még csak nem is izolátum, nulla minőség kicsit megcukrozva, hogy egyáltalán fogyasztható legyen. És ráadásul fajlagosan rohadt drágák.


Ha jót akarsz Biotechet vagy Scitec-et veszel. Vannak étkezést helyettesítő poraik is és abban legalább minőségi szénhidrát van, nem laktóz. De ha csak fehérje por kell, akkor a Bioteck Zero-ját ajánlom, az jó ízű és megfizethető, jó minőségű. Reggelire zabpehellyel, edzés után egy adag mehet.

2016. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a BioTecheset mondanám.
2016. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell egyik sem, rakd rendbe a táplálkozásod.

Ha mindenképp fehérjét akarsz, én egyiket sem venném, inkább myproteint, vagy egyéb jó ár/érték arányút venném (stillmass, wheyprotein.hu, stb.).

2016. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Biotech. Most pl iso whey zero le van arazva, full tiszta cucc, nincs benne laktoz, aszpartam es semmi ilyesmi. Vaniliasat vettem most, de eleg sokfele van. 3ezer forint most 500gramm. En azert nem veszek nagyobb kiszerelest, mert hamar megunom az izeket. En idonkent vacsora helyett iszom, sokmindenre jo, edesseg utani vagyat is csillapitja, mert nincs sok penzem maglisztekre, hogy ch szegeny edessegeket keszitsek magamnak, (pedig eleg jok) a feherjet meg hasznalom palacsintaba liszt helyett, ha osszekovered turoval ugy is finom lesz, ajanlom :)
2016. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!