Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik 20-30-40 vagy tobb kgot...

Akik 20-30-40 vagy tobb kgot fogytak, mennyire maradt meg a boruk? Tapasztalatokat kernek!

Figyelt kérdés
Nagyon sok kamu photoshoppolt kep van fent a neten, hogy hasznald ezt azt es majd nem nyulik meg a borod stb... Viszont neztem kepeket igazi fogyasokrol es az a megdobbento, hogy van akinek mutet nelkul teljesen lapos lesz a hasa! Azelott meg oriasi hurkai voltak.. Szoval nem ertem! Azt tudom, hogy mindenkinek mas a bore es a teste, nade egy 100 kilos ember ha kb a fel sulyat leadta, hogyan lehet lapos, szep, egyenletes a hasa. Szeretnek tapasztalatokat hallani toletek, magatokkal kapcsolatban es nem okoskodast olyantol, aki nem fogyott, illetve nem ennyit! Esetlet akinek van elotte utana kepe, akar arctakarassal is megmutathatná!:) Koszonom!

2016. máj. 15. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok, 30 kg-ot fogytam egészséges étrenddel és heti 5-6 edzéssel.(sulyzós és aerob is). Hatalmas hasam volt, de mivel cca. 1 év alatt fogytam le, edzéssel, jó kajával, ezért sehol nem vagyok löttyedt. Illetve a korom is közrejátszik, egy idősebb már lehet nem ilyen szerencsés.
2016. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43 éves vagyok, közel 30 kg mínusznál tartok. Lassan fogyok, sportolok közben, sok folyadék, beiktatva állati zsiradék (kell a kollagén a bőrnek). A hasamon, a combomon, popsin remekül követi a bőröm a fogyást, a felkaromon viszont lóg, de még van rajta háj is, szóval még bizakodom.
2016. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok, kb. 35 kg után a hasamon és a seggemen kicsit lóg a bőr. Az hozzátartozik, hogy én tiszta stria vagyok ezeken a részeken, mert gyerekkoromban szteroidokkal kezeltek az orvosok, és a hirtelen hízást nem tudta követni a bőröm. Szeretnék még fogyni 10-15 kg-ot, de lehet, hogy plasztikázás lesz a vége.
2016. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 27 évesen fogytam 37kgt, 1.5 év alatt, nagyon szép maradt a bőröm, igaz lett 3-3csíkom a köldököm körül, de szépen elhalványodtak, sokat napoztam akkoriban :)


Aztán 10 ev alatt sikerült szép lassan viszahízni, pedig amikor lefogytam biztosra vettem, hogy soha többet nem fogok :(

Úgyhogy, most 37 évesen újra futhatok neki

2016. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 40-kgt fogytam 1 év alatt,és egyáltalán nem löttyedt a bőröm,lehet azért mert sok folyadékot vittembe mindig is a szervezetembe.
2016. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!