Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék véleményeket kérni,...

Szeretnék véleményeket kérni, esetleg tapasztalatokat! Most érkezett meg a rendelt GREEN COFEE PLUS tablettám. ( 60 db) Esetleg valaki próbálta már, tapasztalat? Szedése mellett lehet dohányozni?

Figyelt kérdés
[link]

2015. okt. 28. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz mellette, amit akarsz. Ha iszol egy kávét, az mellé is elszívhatsz egy cigit, nem? Ez nem gyógyszer, hanem növényi kivonat, ami szerintem kidobott pénz volt. Nem fogsz tőle fogyni, most megmondom.
2015. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltad már ? vagy miért vagy ebben ennyire biztos?
2015. okt. 29. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen felbukkannak ilyen szerek, aztán pedig kifutnak, mivel valójában nem hatásosak.
2015. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik zsírégető sem működik, mindnek elenyésző hatása van. Ha pedig nem változtatsz az életmódodon, étkezéseden, akkor 0 hatása van.

Ha életmódváltás nélkül akarnál fogyni, az olyan szintű beavatkozást igényel a szervezetedbe, hormonrendszeredbe, amire egy egyszerű növényi kivonat nem képes, csak bizonyos gyógyszeripari készítmények, amelyek egy hétköznapi embernek csak illegális úton hozzáférhetőek, és komoly kockázatokkal járnak.

Az egyetlen járható, egészséges út a fogyáshoz a megfelelő étkezés és a mozgás, azaz az egészséges életmód. Ha ezek rendben vannak, akkor viszont nincs szükség zsírégetőkre, növényi kivonatokra, mert fogyás esetén is minimális hatásuk lehet.

Időről időre én is kipróbáltam egyet-egyet, hogy hátha majd valamelyik használ, meg hát annyi pozitívat írnak róla. De egyik sem, még a 10 féle mindenféle csodakivonatot, tonna koffeint tartalmazó termogén zsírégetők sem hoztak semmilyen észrevehető hatást. És igen, próbáltam a zöld kávét is, az sem ér egy fillért sem. Üres kapszulát is adhatnának, az is érne ennyit.

2015. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!