Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almaecetet ki hogy issza...

Almaecetet ki hogy issza fogyás érdekében? Tapasztalatokat várok fogytatok-e?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, csak szétmarja a gyomrod. Gyomorvérzéssel lehet hogy fogysz egy keveset, de nem lesz kellemes. Fogyókúrával és savakkal az életbe nem fogtok lefogyni. Az meg sem fordult a fejetekben hogy mint mindenhol meg kell dolgozni keményen a sikerért, nem pedig kényelmesen várni azt.
2016. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
:D :D :D :D :DD Aztarohadt!!:DDDD
2016. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hányinger....

Egy hétig ittam. 2 dl víz és fél kanál almaecet. Szinte öklendeztem mikor megittam. Nem csillapította az ehséget. Sőt! Nagyon rossz volt az íze és ezert ettem vagy ittam mast utana

2016. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az almaecet remek dolog, én egy teáskanálnyit szoktam 3 dl hideg vízzel elkeverni. Sosem ittam fogyásra, és kétlem hogy lenne ilyen hatása...ellenben nagyon jó gyomorproblémákra pl. zsíros kaja utáni hasfájásra, puffadásra.
2016. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a zsíros kajától sose puffadok, a szénhidrátdústól viszont előfordul.
2016. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sehogy, fúj hülye vagy? :D

nem kell hozzá, lusta vagy csak. valld be magadnak.

2016. okt. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!