Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Tanácsokat...

Hogyan fogyjak le? Tanácsokat és tapasztalatokat várok. Fogyi társat keresek.

Figyelt kérdés

Először is, jó lenne ha jelentkezne valaki akivel együtt fogyhatok, akár itt, akár privátban, de írj ha úgy gondolod te is fogyni akarsz:)

Először is..hónapok óta húzom halasztom ezt a fogyás dolgot..nagyon elhagytam magam még a télen és fölszaladt rám plusz 10kg, amire nem nagyon volt szükdégem, mert már előtte is volt mit leadnom, leginkább már nem csak az alakom, hanem az egészségem és a kondicióm is elkezdett foglalkoztatni, és már bevallom magamnak mind a három elég rossz állapotban van. És ha boldog lennék a bőrömben lehet nem is zavarna, de eléggé szorongok a kinézetem miatt mikor emberek között vagyok, értem én hogy nem én vagyok a világ közepe, de olyankor azt érzem engem néz mindenki, rólam beszélnek.

Örülnék ha kapnék tanácsokat hogyan fogyjak le, de tapasztalatoknak is örülnék.

Én úgy szeretném elkezdeni hogy fogyasztok egy teát ami kitisztít, elkezdek tornázni, futni.

Ami számomra a legnehezebb az az egészséges étkezés megoldása:/

18éves lány vagyok, 176cm és 89kg


2016. júl. 11. 03:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 160 cm magas vagyok és 94 kiló voltam amikor azt mondtam elég volt. Arra már hamar rájöttem, hogy ha úgy kezdem a fogyózást, hogy

" hétfőtől teával kezdem a napot"

" jövő hónap elsejétől neki kezdek a fogyókúrának"

akkor ezekből semmi nem lesz.

Így én rögtön egyből elkezdtem.

A tea kezdésnek teljesen felesleges. Nem kell kitisztítással kezdeni a napot. Egyszerűen el kell kezdeni normálisan étkezni.

Fogyókúrát sokan azért adják fel, mert mindent megvonnak maguktól, éhesek folyamatosan. Nem érzik jól magukat a fogyókúra alatt.

Én a kenyéren kívül szinte mindent eszek. Nem vonok meg semmit. Tegnap pl: spagetti volt az ebédem. Este meg ettem csokis cookiet.

Én kalóriát számolok, figyelve, hogy megfelelő mennyiségű fehérje, zsír és szénhidrátot fogyasszak.

A napi kalóriakeretem 1750 kalória. Emellett minden nap eljárok egy konditerembe zsírégető kardióra és súlyzós edzésre. Általában 500-700 kalóriát égetek el egy edzés alkalmával. Így bár többet ehetnék mert a kalória keretem több lesz, de nem szoktam éhes lenni. Ezzel azt értem el, hogy kevesebb kalóriát viszek be magamnak mint amennyi kell. Eddig fogytam 13 kilót ( kicsit kevesebb mint 3 hónap alatt)

Jól érzem magam, nem vagyok éhes, és nincs hiányérzetem, mert eszek mindent amit szeretek.

Persze ez nem jelenti azt, hogy minden nap spagettit vagy csokit ennék.

Az ételeim nagy részét csirkemell, hal, lazac, mindenféle zöldségek teszik ki. Főleg rizst eszem, de ha megkívánom akkor jöhet tészta vagy nokedli.

Amiről leszoktam az a kenyér evés. Nem hiányzik..

Az étkezés megoldása a legkönnyebb. Nálam a sport volt az ami nehéz volt, lévén, hogy lusta ember voltam. Nehéz volt rávennem magam, hogy elmenjek konditerembe, és 1 órát ott izzadjak..

Kedves kérdező. Az elhatározás a fontos. Ha valaki nagyon akar fogyni az el is kezdi azonnal.. Van annyi akaraterőd?

2016. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mohesz válasza:

Kedves Kérdező!


Január óta fogytam 17 kg-ot. Van még kb. ugyanennyi felesleg rajtam. Írj üzenetet és fogyózunk együtt.

2016. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Èn is kalóriàt szàmolok ìgy fogytam 7 hèt alatt 7 kilòt. Mèg 13-at szeretnèk. Ha ìgy haladok szeptemberre meg lesz.
2016. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!