Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem akarok suliba menni...

Nem akarok suliba menni szerdáig, mert minden másik suliban szünet van addig csak nálunk nincs. Hogy fázhatnék meg holnapra, h kiirjon az orvos?

Figyelt kérdés

Megfázni szeretnék, nem hányni meg stb, mert ebben az évben már többször is hiányoztam hányás miatt(az nem kamu volt) szóval légyszi adjatok ötleteket.

Csak olyan írjon ide, aki segíni akar!!!



2017. márc. 12. 09:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
Mennyél e egy masik iskolaba
2017. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Március tizenötödike miatt.

És akkor mi van?! Valószínű ha azt fogom majd csinálni amit szeretek, akkor onnan nem akarok lógni.. Gondolom, mikor te voltál gyerek, sosem fordult meg ez a fejedben.. szerencsétlen..

2017. márc. 12. 09:48
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak ilyen téves képzelgéseim, hogy ha kikerülök a suliból milyen jó lesz, nem hittem a felnőtteknek. De mondok valamit: a gyerekkor a legjobb. Ennél már csak rosszabb lesz. Ha nem hiszed el majd megtapasztalod.


Betegen meg úgyse élveznéd a kényszerszüneted úgyhogy vagy hazudj vagy menj be tanulni.

2017. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon gyerek vagy még, nem is érdemes foglalkozni veled.
2017. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%

Március 15. szerda, munkaszüneti nap. CSak aznap nincs tanítás.

Mivel a sulik honalpján fent van a tanítás rendje, légyszi, mutasd már meg nekem azt, amelyik sulikban szünet lesz hétfőn és kedden...

2017. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ha annyira érdekel, akkor keresd meg őket!
2017. márc. 12. 10:17
 17/23 anonim ***** válasza:
54%
nem keresem, mert te hazudod azt, hogy van ilyen, hát bizonyítsd be. Lógni akarsz, csak hülye indokkal akartál átverni nálad tapasztaltabbakat...
2017. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy kik ők. Azt sem, hogy egyáltalán felnőttek-e, aki leáll egy gyerekkel vitázni, az nem felnőtt.

Én nem kamuztam, ez tény, aki nem hiszi el, annak kellene utánanéznie, mert nekem aztán nem célom, hogy meggyőzzelek, úgyse mennék vele semmire.

Egyébként is, leírtam a kérdésben, hogy csak segítő szándékkal írjanak ide, ezt senki nem vette figyelembe és minősíthetetlen hangnemben beszélt velem. Az ilyen emberek, ha felnőttek, ha nem, ne várjanak tiszteletet tőlem!

2017. márc. 12. 10:35
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nem lehet betegséget összeszedni ennyi idő alatt.
2017. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
24%
Egyél szart, karban tart.
2017. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!