Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem akarok suliba menni...

Nem akarok suliba menni szerdáig, mert minden másik suliban szünet van addig csak nálunk nincs. Hogy fázhatnék meg holnapra, h kiirjon az orvos?

Figyelt kérdés

Megfázni szeretnék, nem hányni meg stb, mert ebben az évben már többször is hiányoztam hányás miatt(az nem kamu volt) szóval légyszi adjatok ötleteket.

Csak olyan írjon ide, aki segíni akar!!!



2017. márc. 12. 09:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
68%

En se tudok olyan iskolat ahol szunet lenne, pedig azert eleg sok helyrol vannak kozeli ismeroseim

De most attol hogy nekik szunet van neked miert lenne jobb ha hianyoznal? Neked majd maskot lesz akkor szunet. Minden iskolaba ugyan annyit kell jarni. Majd akkor amikor nekik kell iskolaba menni te rohogsz rajtuk hogy nekik menni kell.

2017. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Én szentesi vagyok, de pl unokatesóméknál Kiskunhalason minden középsuliban szünet volt
2017. márc. 27. 05:54
 23/23 Sssaszem ***** válasza:
Ne legyél már beteg nem jó dolog megfázni, mert ha tényleg megfázol olyan szinten, hogy csak nagyon nehezen fogsz tudni kigyógyulni, akkor aztán sírhatod vissza az egészségedet. Ne csinálj azért akkora butaságot, hogy csak azért, mert nem szeretnék suliba menni, kell nekem egy kis betegség.
2018. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!