Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért lehet ez velem mostanában?

Miért lehet ez velem mostanában?

Figyelt kérdés

Nehéz leírni pontosan miről van szó, mert nincsenek erős, durva tünetek, inkább mintha valami durva dolognak az előjelei lennének, de azért megpróbálom értelmesen megfogalmazni.


Az utóbbi időben, kb. mióta februárban volt egy torokgyulladásos, arcüreggyulladásos fertőzéses betegségem amiből már kigyógyultam, azóta áll fenn ez. Ilyen zavart látás, kb. olyan mint az aurás látás migrénes fejfájáskor meg azelőtt, vagy nem tudom. Az biztos, hogy nem látok olyankor olyan szépen élesen mint normális esetben meg mint régen. Aztán furcsa érzés a fejemben, főleg amikor sok ember vesz körül időnként eluralkodik rajtam ilyen rosszullétérzés, erőteljes aggodalom, félelem attól hogy mindjárt elájulok talán. Ez eddig kétszer fordult elő, az az időről-időre előjövő furcsa látászavar az tartósabb, állandósult dolognak tűnik. Néha az is előfordul, de az már régebben is volt hogy elkezdtem izzadni pedig nem volt melegem, vagy hidegrázás szerű remegés jött rám.


Mindezek miatt mostanában gyakran mérem a vérnyomásomat, az érték mindig jó, pulzus egy kicsit magas de azt sose teljesen nyugalmi helyzetben mérem, amikor ülök már kitudja mióta.

Egyébként alapvetően eléggé feszült ember vagyok, és nagyon nincs rendben az életem, viszont ez a dolog meg akkor is előjön amikor egyáltalán nincs is rossz kedvem. Amikor konkrétan jó a kedvem akkor is simán


20/F


Aggódok mindezekmiatt, orvoshoz nem tudom hova mehetnék amikor a faluban ahol élek olyan orvos van aki sz*rik mindenre, és nem is bírnám neki ezt így elmondani ahogy ide leírtam.


2017. márc. 20. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat szoronghatsz mostanában. Nálam így kezdődött a pánik betegség.
2017. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha az, azzal meg nem akarok együtt élni. Nem akarok nyugtatókon élni
2017. márc. 20. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell. Fedezd fel a szorongásod okát, és akkor megoldódik a baj. Végezz önvizsgálatot, meditálj, találj hobbit magadnak!
2017. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az okát azt tudom, csak változtatni nem nagyon tudok rajta, nem nagyon lehet
2017. márc. 20. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!