Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert tortenik meg ez velem...

Miert tortenik meg ez velem mostanaban egyre gyakrabban?

Figyelt kérdés
Elalvas utan nem sokkal jelentkezik, egy felig alvo-felig ebrenlet allapot. Nehez elmagyarazni, de egy olyan helyzet amibol mindenkepp fel szeretnek ebredni, es nagyon erolkodok, hogy kinyissam a szemem. Altalaban az csak par alom utan sikerul, de az almaim arrol szolnak, hogy fel akarom ebredni es ujra es ujra visszaalszok. Az utolso az szokott lenni, hogx atrohanol anyahoz, felkoltom de nem tudok beszelni viszont megnyugtat, hogy mar ott van es szoltam valakinek es probalok en is megnyugodni es ezutan sikerul tenyleg felebrednem, de nagyon mehez meg akkor is es nagyon faradtnak erzem magam. Utana felek visszaaludni, de mivel nagyon almos szoktam lenni igy nem sokaig birok ebrenmaradni. Napkozben is rengeteget vagyok almos. Egyebkent kimerult nem vagyok, mert ettol fuggetlenul sokst slszok. De ez a resze nagyon rossz az ejszakaimnak. Konkretan rettegek ilyenkor
2015. okt. 19. 04:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat a hibakert, csak telefonrol irok pont rgy ilyen eset utan faradtan remego kezekkel:*D
2015. okt. 19. 04:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Alvási paralízis lehet.

Nekem is szokott lenni, elég para.

Nálam életmódbéli változás, stressz és alváshiány okozza.

2015. okt. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam étrend változtatás, stresszes környezet megszüntetése és esti tv könyvre cserélése oldotta meg.
2015. okt. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!