Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem mostanában?

Mi van velem mostanában?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hulla fáradt vagyok (10-12 óra alvás után is), mint aki semmit nem aludt éjszaka. Ragad le a szemem, de ha lefekszek nem mindig tudod elaludni. Gyengének is érzem magam és sokat szédülök. Pánikbeteg vagyok, mostanában pedig ért egy nagyobb stressz. Igazából azóta van ez. Xanaxot is szedek nem túl rég óta, de csak napi 2x felet 0,5 ből. Eddig nem tapasztaltam tőle ilyet.
2015. aug. 22. 00:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Általánosságban a fáradtságot és szédülést vitaminhiány vagy ásványanyaghiány ( leginkább vas ) is okozhatja, ez egyszerű vérvételből megtudható. Ha letargia is társul hozzá, akkor lehet hogy érdemes lenne visszamenni a pszichiáterhez aki felírta a xanaxot és elmondani a panaszaidat.
2015. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!