Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depresszió, vagy mi ez?

Depresszió, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Anyum alkoholista kisgyerekkorom óta. Apummal nagyon sokat veszekedtek, többször úgy volt, hogy elválnak, nagyon rossz gyerekkorom volt. Sokat sírtam. Nem törődtek velem. Ha nem volt rám idejük, lepasszoltak a szomszédba. Bátyám megnősült, elköltözött messze. Tavaly pszichológushoz jártam. Kaptam nyugtatókat... egyideig jól voltam.Volt egy fiu, akit szerettem. És meghalt autóbalesetben. Vagdostam magam...nagyon sokáig elég rosszul voltam. Aztán megismertem a mostani barátomat. Jól megvagyunk, szeret, szeretem. Eddig minden jó volt. Mert nem a családommal laktam. A suli miatt ahova járok más városban laktam, csak hétvégéken jártam haza.Minden rendben volt.Csak ugye nyári szünet. Szoval most ugye megint itthon lakom. Suli után egy hetet itthon voltam, elmentem oda dolgozni, ahol anyum dolgozik. Csak szar fizu volt,meg allandoan idegeskedtem a munka miatt, a barátommal sokat veszekedtem mert rajta vezettem le a feszültséget, otthagytam a melot. Apum egész nap dolgozik, anyum 4ig. Míg ők dolgoznak, én mosogatok, sütök, főzök, takaritok, stb. Szoval megcsinálom ami kell. Anyum hazajön 4kor, egyből vesz piát, megfőzi a vacsorát, kötekedik, veszekedik, és megy aludni. Szoval ilyen egy napom. Mindenki engem csesztet. Minden nap sirok. Allandoan szomoru vagyok. Mindig csak aludnék. De van amikor egyáltalán nem tudok. Mindenen felidegesitem magam, annyira, h remegek. Sírógörcseim vannak, a hajam tépem. Nem tudok társaságba menni. Mikor a barátomnál megyünk, valamikor akk is sírok, fél napig kell ráfele beszélni. Megszületett a barátom a keresztlánya, és nem akarok babalátogatóba se menni, mert félek h beszélgetni fognak velem. Multkor a tankolón nem szálltam ki az autóból mert sokan voltak...valaki rosszat szól nekem, egyből olyan gondolataim vannak h begyógyszerezem magam...ez depresszió? vagy mi ez?
2017. júl. 18. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nyugodtan újra a pszichológushoz akihez tavaly is jártál, reméljük ő tud segíteni és jobban leszel.
2017. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!