Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ilyen félelem vagy...

Létezik ilyen félelem vagy csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés

Ha magasban vagyok, ha lépcsőkön megyek, ha hídon hajolok ki (és jasonló dolgoknál) ha valami van a kezemben erősen szorítom vagy inkább elteszem hogy ne ejtsem el. Nagyon rossz érzés. Olyan mintha már esne is a kezemből ki az a dolog ami ott van. Pl a multkor a barátnőm fényképezkedett a telefonomon a szobánk ablakában (3. emeleten) úgy hogy kinyújtotta a kezét az ablakon én nekem meg megint jött ez a rossz érzés. Mondtam is neki hogy ne úgy fényképezkesjen mert kiesik a telefon a kezéből de ő csak azt mondta hogy neféljek. Úgyhogy inkább elfordultam hogy ne lássam és reméltem hogy nem ejti ki. Ez az érzés nem minden tárgynál van. Pl egy kanalat ha kinyújtanék egy ablakon a 15. emeleten semmi bajom nem volna. Azt hiszem hogy ez az érzés csak az értékesebb tárgyaknál jön elő. Létezik ilyen félelem? Ha igen hogy hívják. Ha lehet normális válaszokat adjatok. Köszönöm

16/L



2015. ápr. 23. 16:29
 1/1 anonim válasza:

én is mindig ettől félek de szerintem ez teljesen normális,bár én akármit tartok a kezemben azt is féltem

nem hiszem hogy akrofóbiás lennél

2015. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!