Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós lehetek, van kiút, esély a boldog jövőre vele?

Figyelt kérdés

Rengeteg dolog megváltozott hogy felnőtt lettem. El kellett mennem szinte azonnal dolgozni. Ahogy betöltöttem a 18at rá 2 napra lefeküdtem egy csajjal és azóta depressziósnak vélem magam. Öngyilkosságra is sokat gondoltam. Azóta viszont nem gondolok ilyenre mióta barátnőm van. De most félek ,hogy nekem annyi. Ma már odáig fajult a dolog ,hogy semmit nem érzek iránta. Úgy vélem ellenem akarja fordítani a depresszió a barátnőmet. Rengeteget vagyunk együtt de mégis egyre jobban az jön ki mintha egy idegen lenne. Ezt a depresszió okozza? Ennyire tönkre teszi az érzelmeket ? Ha kigyógyulnék belőle akkor visszajönnének az érzelmek? Ha depressziósan összejöttem vele akkor ez csak komoly lehet nem? Főleg ,hogy kitartok mellette és ő is mellettem ebben a nehéz időszakban. Mikor lehetek boldog vele újra?


Amúgy folyamatosan egyfajta üresség érzet van bennem, elégedetlenség ,örömtelenség,sokszor bevillan ,hogy nem találom a helyemet. Hozzáteszem a saját szüleim iránt sem érzek semmit. Elhagyni nem tudnám és nem is akarom . csak boldog akarok vele lenni. Van erre esély? Azt mondják minden más lesz ha elmúlik a depresszió , 100szor boldogabb leszek de nem merek ebben hinni. Nekem ez olyan hihehetetlen :( ja és akkor mikor kezdődött már 2 hónapja abba hagytam a kondit. Előtte 2 évet kondiztam kisebb nagyobb kihagyásokkal . semmihez nincs kedvem se erőm :(


Nagyon szeretném már érezni a párom iránt azt ,hogy ő a legfontosabb nekem a világon . semmi mást nem kérek . nem kell autó , gazdagság, ház vagy épp hogy ismert legyek csak ennyit akarok ,hogy vele lehessek boldog. Minden megvan egy normális kapcsolathoz kivéve ezt a szeretet dolgot nem érzem. Szerintetek szükséges érezni bármit is ha mindent megtudunk beszélni és támogatjuk egymást? Vagy csak a depresszió tompít és butít el ennyire? Kérlek szépen segítsetek. Nagyon fáj ,hogy nem tudom értékelni és élvezni a barátnőmet


2015. jan. 26. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%

én úgy tudom


a depressziósok nem vallják be


szóval te csak szeretethiányos vagy


vagy ilyesmi


nekem ezt mondták...

2015. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik a tél, jön a tavasz és elkezdesz megint sportolni, akkor helyreáll az agyad kémiája nyugi.
2015. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

# 1


hát ezt


rosszul tudod


öreg

2015. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem még ennyiszer életemben nem olvastam el a depresszió szót életemben sem. Köszönöm neked ezt az élményt. Páratlan szóismétlés volt. Erre most rágyújtok.
2015. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja és még az lemaradt a véréről hogy életemben sem!
2015. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos az én barátom is depressziós és mi is ezzel szenvedünk :( csak mi másik városban lakunk és a barátom lassan egy hónapja nem akar velem beszélgetni, nem engedi, hogy meglátogassam... és nem tudom, így mi lesz :(

20/L

2015. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Te nem vagy szerelmes, ennyi. Társfüggő vagy, szeretethiányod van. Hogy lehetsz egyszerre depis és szerelmes? Ha az ember szerelmes, akkor boldog, nem? Hm, gondolkozz el ezen.
2015. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ennyire már ne unatkozz
2015. márc. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi is pont így vagyunk a barátommal, nagyon depressziós én meg próbálok kitartani mellette úgy, hogy sosem keres, nem akar találkozni, de ez borzasztó szenvedés.

Nem nagyon tudsz semmit tenni, most ne ezen aggódj. Keress egy nagyon jó pszichológust (még akkor is, ha a jobbak tényleg sokba kerülnek, megéri) és hagyj magadnak időt.

Ha a barátnőd szeret, ki fog melletted tartani így is. Persze azért írd meg néha neki, hogy fontos számodra és nem akarod elveszíteni, de időre van szükséged. Meg fogja érteni.

Arra gondolj, hogy ha ezen túljuttok (mert igenis túl lehet rajta jutni), milyen erős lesz a kapcsolatotok és semmi nem fog tudni már közétek állni.

2015. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
A depresszió egy tényleges betegség.A szerotonin szint alacsonyabb a normálisnál. Ennek több oka lehet pl a tél is. Ha úgy érzed komoly, menj el pszichiáterhez (nem pszichológushoz), de próbálkozhatsz azzal is hogy szoláriumba mész ( nem a barnulás hanem a "napfény" miatt), kezd újra a kondit bármennyire is nehéz is. Szerintem lehetsz egyszerre szerelmes és depressziós. De lehet hogy nem szereted , ezt én innen nem tudom eldönteni. De a depressziót kezelni kell
2016. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!