Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tinnitus, tippeket otleteket...

Delavega kérdése:

Tinnitus, tippeket otleteket keresek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan embereket keresek. Akiknek szinten zug. Cseng,vagy halkan sipol a fule

Arra lennek kivancsi, hogy ti, tinnitusban szenvedo emberek, koztum en is, hogyan oldjatok meg az alvast?! Mert ugye aludni kel. A valaszt elore is koszonom. Sok dokinal voltam mar.nem igen tudtak vele mit kezdeni. Minden vizsgalat. Negativ vol. Arra vagyok kivancsi hogy ti hogy birjatok ezt elviselni nappal, ejszaka meg aludni. A valaszt elore is koszonom, marci



2017. szept. 1. 14:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi hogy írtál, hát ezzel nem vagy egyedül, nekem is detto ugyan ez, amíg elalszom és alszik nincs gond, de amint felébredek, akkor még nem, de amint megmozdulni jön az idegesítő fül Csengés, én 32 éves vagyok. Soha életemben nem.volt ilyen problémám. Az egészet szerintem a rossz munka hely választás hozta, stressz,nem alvás, majd a sokadik nem alvás után, pánikbetegség, ami nálam az alvászavar találtam jött elő, egy időben jött a fülzúgás is. Minden lelet negatív 'halistennek" azon töprengek, hogy ha lelki eredetű, azzal mit lehet kezdeni? Találtam egy lehetséges eszközt, amivel nálam sikeresen le csökkenthető olyan szintre, amivel napközben el van már az ember, ha érdekel megirhatom privát van, az alternatív lehetőségek et.
2017. szept. 29. 21:44
 12/12 anonim válasza:
Sziasztok! Hogy vagytok? Használt azóta valami?
2018. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!