Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mivel gyógyultatok ki a...

Ti mivel gyógyultatok ki a gombás fertőzésből, volt olyan aki nagyon megszenvedett vele?

Figyelt kérdés

Nemet is írjatok légyszi, többmint egy éve nem tudok kigyógyulni. Barátnőmnek mindig segít a canesten hüvelybe helyezhető készítménye de nekem semmi, milliószor voltam a bőrgyógyásznál, legutóbb kitenyészett egy pantoea agglomerans. Erre antibiotikumot szedtem, barátnőmnek is adtam belőle, hátha ő is megkapta tőlem.

Egyébként pedig a herezacskó tájékán viszket, és a lapomra az van írva Scrotumon viszketés bőrtünet nélkül. Egyébként tényleg semmilyen más tünetem nincs, viszketés nem is érdekelne.


Minden félét írt már a doki, most a bőrklinikára küldött, majd jövőhéten elmegyek. Különböző kenőcsöket kevertetett ki egyik se segített, most 2 hétig canesten kenőcsöt használtam de az se segített...


Már lehet fel is adtam volna, de barátnőm miatt nem tehetem. Visszafertőzném és neki súlyosabb tünetei vannak, csíp pisinél, meg fáj napokig szex után, azt se élvezi... Nem életünk sincs 1 hónapja...


1 éve ezzel élünk, már biztos fogy az ő türelme is...


2017. szept. 15. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Canesten sokszor sajnos semmit sem ér.

Lehet, hogy tünetmentesít, de a fertőzés ott van még. Szerintem a ti esetetekben is ez van.

Egy dokinál voltatok csak? Elég makacs fertőzés ez, főleg, hogy neked nem is a nemi szerveden van konkrétan.

Egy év azért nagyon hosszú idő, hogy ne történjen semmi.. hetekig tarthat mire elmúlik, de ez már túl sok, vagy.. valami más áll a háttérben.

2017. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor igazából ez lehet ilyen adok kapok is. Lehet barátnőm is azt hiszi kigyógyult, pláne annak fényében hogy nem is keni, csak a hüvelybe helyezhető vackot használja, és kölcsönösen oda vissza fertőztük egymást.

Most is volt egy alkalom amikor nem bírtunk magunkkal, ebben az 1 hónapban, szóval lehet megint ez állna fent, ha ki is gyógyulnék :/

2017. szept. 15. 10:34
 3/12 anonim ***** válasza:
A canesten az egy nagy kalap szar. Mintha rakra szednel algopirint kb. Mer' hogy az is gyogyszer. En ugyanugy no vagyok, de sokaig szenvedtem ilyenekkel. Eloszor is megfelelo orvoshoz kell menni - nemibetegsegre is nezzenek meg, urologian is. A borgyogyasz nem feltetlen eleg. En anno teafaolajat hasznaltam es grapfruitmag olaj cseppeket. Ezek segitettek teljes mertekben.
2017. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Urológián is megnéztek, mindent rendbe találtak, na jó majdnem mindent, szedtem antibiotikumot akkor is 1 hétig májusban, de semmit nem ért... :/

Most a semmelweis egyetemre megyek, oda utaltak be ott van ilyen bőrklinikás dolog. Remélem ott előrelépés lesz

Köszi a válaszokat

2017. szept. 15. 10:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"antibiotikumot szedtem, barátnőmnek is adtam belőle,"


Azért ácsi! Az antibiotikum nem szopogatós cukorka vagy C-vitamin, hogy csak úgy adjunk belőle a másiknak!!!!!!!


Nem véletlenül csak doki adhatja ki. Ezt így a dokival beszéld meg, ne te kezdj otthoni kísérletekbe.

2017. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#PencroftTivald

Ha nem iratok a dokival, akkor nem is tudtam volna neki adni, nekem muszáj volt mind a 7 bevennem. Mondtam a dokinak neki is adjon szerintem, mert ha én az vagyok, akkor gondolom ő is. És adott, tehát nem maganakció volt :)

2017. szept. 15. 10:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaaa!!! Szorry, de félreérthető voltál! :)
2017. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pantoea agglomerans az egy baktérium, a Canesten meg gombaellenes készítmény, szóval ez két különböző fertőzés eleve.

Szerintem biztos, hogy egymásnak adogatjátok. Ha csak gumiban vagytok együtt, az befolyásol valamit esetleg?

Egyébként külsőleg érdemes lehet megpróbálni a manuka gyógymézet. Nem vicc, irtó drága a cucc, de sokáig jó, és zseniális, a 16+ faktorosat kell venni. Rá tudsz keresni, direkt nem teszek be linket, mert nem akarom, hogy reklámnak vegyék.

Vagy még jó lehet a bio hidegen sajtolt kókuszolaj, vagy a grapefruitmag csepp oldat. Én ezeket ismerem, bevált szerek nálunk. Az ezüstkolloidot is mondják, hogy jó ilyesmire, de azt még sosem próbáltam.

Ami még kipróbálható, mindkettőtöknek, a TeaTreeOil termékcsalád, van intim gél, én külsőleg is használtam. Külsőleg még neked jó lehet a Kék Lukács kenőcs, ez gomba ellen is jó, egy zsírosabb krém, amit nagyon nehéz lemosni.

És még amit tehettek: belsőleg, immunrendszer-erősítés!

Remélem, valami beválik a fentiek közül.

2017. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sós vízben fürödj pár napig (akár egy hétig is!) A só gombaölő.
2017. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum nagy részének sokszor mellékhatása a gyakori gombás fertőzés!
2017. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!