Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkoholista vagyok vagy miez?

Alkoholista vagyok vagy miez?

Figyelt kérdés

Etterembe dolgozok pincerkent.... szeretek amugy inni... kiskoromba tortentek sok rossz dolgok, halal stb.. nem tudom szamit e..... nehezen nyilok meg embereknek es csendesebb is vagyok... eltiltottak mindentol, nem mehettem soha sehova, alkoholt is eloszor 20 evesen ihattam.. na mindegy. Etterembe dolgozok itt van elottem alkohol... es amikor egyedul melozom nem birom ki egyszeruen hogy ne igyak meg valamit.. nem leszek reszeg persze... de 1-2 felest meg iszok. Minden alkalommal... az heti 3-4.. nem birom ki egyszeruen .... es mindig mennek baratnokkel iszogatni allandoan. de amikor otthon vagyok. Semmi! Eszembe sem jutna! De mikor itt van elottem vagy olyan helyzetben vagyok nem birom ki, kell! olyan jo erzes.. felszabadulok. Jo kedvem lesz es beszedesebb viccesebb. Olyan jokat tudok beszelni meg mondani es jo hangulatott teremteni. Bár alapjaraton ilyen lennek!! De annelkul szurke eger.. :( 2 kulon ember.


Volt mar olyan hogy maradt unneplesrol otthon palinka vagy whisky es ha nem melozom. Ra sem nezek kb..



2018. febr. 1. 20:57
 1/1 anonim válasza:
Ha otthon nem kívánod nem vagy alkoholista, mivel az alkoholizmus kulcsa a rendszeresség. Persze nem egészséges, hogy így oldod meg a problémáidat. Hidd el mindenkinek szar gyerekkora volt mégsem felesezik minden ember. Próbáld elterelni a figyelmed, találj valami hobbit. Munkahelyen meg ha annyira unatkozol, hogy innál, akkor beszélgess a kollégákkal és elterelik a figyelmed. :)
2018. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!